Promocja
- Portfel odszyty bardzo trwale z doskonałej jakości skóry naturalnej o gładkiej fakturze. Portfel o klasycznej stylistyce. Model w orientacji pionowej, zapinany klapką na zatrzask. Wyposażony w technologię RFID BLOCKING SYSTEM. W zestawie skórzany brelok.
Producent: Peterson
Kod produktu: [DH] PTN SET-D-19-KCS
Bezpieczna i darmowa dostawa już od 399 zł
Przewidywalny czas wysyłki
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni
24 miesiace gwarancji
Opis produktu
Zestaw prezentowy: skórzany portfel damski i brelok — Peterson
- Produkt najwyższej jakości | Odszyty bardzo trwale z doskonałej jakości skóry naturalnej o gładkiej fakturze;
- Klasyczny wygląd | Portfel o klasycznej stylistyce w klasycznym czarnym kolorze. Model w orientacji pionowej, zapinany klapką na zatrzask;
- Uporządkuj swoje karty | Portfel będzie dla Ciebie idealny, jeżeli na co dzień nosisz dokumenty w dużym formacie jak np. dowód rejestracyjny. Ponadto zmieścisz w nim pokaźne ilości kart oraz gotówki;
- Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie | Wyposażony w technologię RFID BLOCKING SYSTEM, która zabezpiecza karty zbliżeniowe, dokumenty biometryczne, legitymacje i karty komunikacji miejskiej przed nieautoryzowanym odczytem danych.
Uporządkuj swoje karty i dokumenty
W wyposażeniu portfela:- 6 przegródek dedykowanych na karty, wizytówki lub dokumenty w standardowym formacie;
- 7 kieszonek na dokumenty w większym formacie, jak dowód rejestracyjny w okładce, jedna z nich jest przezroczysta.
Przegródki na karty i dokumenty też zabezpieczono podszewką. Pozwala to uniknąć otarć na skórze, podczas wkładania i wyjmowania kart.
Sekcja na pieniądze z wygodnym dostępem
Portfel jest bardzo pojemny. Kieszenie na banknoty i monety są odpowiednio duże, aby pomieścić pokaźne ilości pieniędzy.
- bilon schowasz do 1 kieszeni, która mieści się wewnątrz portfela i jest zapinana napem;
- banknoty zmieścisz w 2 pojemne, otwarte przegródki.
Brelok w zestawie
Elegancki logowany breloczek, który będzie świetnym dopełnieniem do kluczy, oferujący nie tylko aspekt wizualny, ale również dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Klucze przypięte do breloczka zawsze są mniej podatne na zgubienie.
Gabaryt InPost
A
Informacje ogólne
Marka
Peterson
Płeć
damska
Materiał
skóra naturalna
Kolor główny
czerwony
Typ
portfel
portfel
Orientacja
pozioma
pozioma
Wielkość
średnia
Detale
Styl
miejski/casual
Zamknięcie
zatrzask
Wzór
bez wzoru
Ilość przegródek na karty
6-10
Kolor okuć
srebrny
srebrny
Kieszeń na monety
zamykana na zatrzask
Ochrona RFID
tak
Informacje dodatkowe
Pudełko
tak
tak
Dowód rejestracyjny
mieści
mieści
Wymiary
Szerokość
12,5 cm
Grubość
2 cm
Tłumaczenia
eng
fre
rus
Wysokość [cm]
11,5
Szerokość [cm]
12,5 cm
12,5
Kolor
Czerwony
Parametry bezpieczeństwa
Parametry bezpieczeństwa
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Cedar Sp. z o.o.Więcej
ProducentCedar Sp. z o.o.Adres:
Dzwonkowa 49Kod pocztowy: 02-290Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: sklep@rovicky.eu
Podmiot odpowiedzialnyCedar Sp. z o.o.Adres:
Dzwonkowa 49Kod pocztowy: 02-290Miasto: WARSZAWAKraj: PolskaAdres email: sklep@rovicky.eu
Zapytaj o produkt






















