Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wymiana i ZwrotFORMULARZ REKLAMACJI

Pobierz formularz

oraz

FORMULARZ WYMIANY/ZWROTU
Pobierz formularz


 • Klient, będący Konsumentem wg. przepisów Kodeksu Cywilnego (tj. osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej z jej działalnością gospodarczą lub zawodową) może dokonać wymiany/zwrotu - odstąpić od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem e-sklepu na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie (na adres: Art. And Luiz ul. Podbipięty 27/51; 02-732 Warszawa) przesłane za pośrednictwem poczty lub kuriera w terminie 14 dni od dnia doręczenia towaru. Zwrotów zamówień dokonanych przez klientów biznesowych (tj. jeśli wystawiono fakturę VAT lub paragon w numerem NIP) Sprzedający nie przyjmuje. 

 • W terminie 14 dni od dnia otrzymania zwrotnie towaru, którego dotyczy odstąpienie od umowy, Sprzedawca zobowiązany jest zwrócić Klientowi będącemu Konsumentem (zgodnie z powyższą definicją) dokonane przez niego płatności. Konsument zobowiązany jest ponieść koszty wysyłki towaru do E-Sklepu. Konsument zobowiązany jest zwrócić Sprzedającemu towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Konsument odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.

 • W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, umowa jest uważana za niezawartą. Jeśli Klient będący Konsumentem złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim Sprzedający przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. Konsument zobowiązany jest ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

 • Zwracany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki i oryginalne opakowanie.

 • Szczegółowe informacje na temat wymiany/zwrotu towarów lub składania reklamacji znajdą Państwo w Regulaminie Sklepu.

 • W celu dokonania zwrotu lub wymiany należy:

  1. Dokładnie zapakować i zabezpieczyć produkt.

  2. Wypełnić formularz wymiany/zwrotu, Pobierz formularz

  3. Zwracany produkt z dołączonym formularzem zwrotu/wymiany, dowodem zakupu (paragon, faktura VAT), należy odesłać na adres:

   Art. And Luiz ’’McKlein”
   ul. Podbipięty 27/51
   02-732 Warszawa

   E-sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Szybka wysyłka.Wszystko ok
2024-05-06
Kapitalna obsługa.
pixel