Bezpieczna i darmowa dostawa już od 399 zł
Przewidywalny czas wysyłki
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni
24 miesiace gwarancji
Duży elegancki portfel damski w oryginalnym czerwonym kolorze marki Vip Collection został wykonany z włoskiej skóry licowej. Portfel jest bardzo funkcjonalny a jego podwójna komora na banknoty i bilon pozwala na dokładną ich segregację i zachowanie porządku.
Wewnętrzna kieszeń zamykana na zamek suwakowy może być użyta na ważne dokumenty. Duża ilość kieszeni na różnego rodzaju karty kredytowe i lojalnościowe, kieszeń z siatką (np. na zdjęcia), dodatkowe uniwersalne kieszenie, a także zewnętrzna kieszeń zapinana na zamek suwakowy - to dodatkowe atrybuty tego portfela.
Ponadto portfel posiada kieszonkę na kartę pamięci a jedną z komór można przeznaczyć jako etui na telefon komórkowy. Produkt może być noszony jako mini damska kosmetyczka.
- Wysokość 18,5 cm
- Szerokość 10 cm