Blog

Zmień czas i nawyki z Mcklein
2016-03-22Zmień czas i nawyki z Mcklein

Już za kilka dni zmieniamy czas z zimowego na letni. Dzięki temu dłużej będziemy mogli cieszyć się słońcem, które dostarczy nam energii do pracy i wszelkich innych działań. Aby dobrze spożytkować godzinę słońca więcej, warto wprowadzić w życie kilka nawyków, pozwalających na sprawniejsze zarządzanie czasem i pracą. Zaczynamy!

Stwórz listę rzeczy „do zrobienia”. Zapisuj na kartce, w notesie lub smartfonie każde nowe zadanie, jakie musisz wykonać w nadchodzącym czasie. Pod koniec każdego dnia układaj hierarchię wśród tych nowych. Dzięki temu będziesz wiedział, od czego zacząć kolejny dzień, o czym nie wolno zapomnieć, a co czeka cię po południu.

Nie odkładaj. Mózg osoby odkładającej prace w czasie funkcjonuje tak, jakby każda z tych rzeczy była zaległością. Nawet jeśli bardzo nie chce ci się wykonywać jakiejś czynności pomyśl, że lepiej jest pomęczyć się nad nią przez kilka godzin, niż przez kolejne 2 dni myśleć „kiedyś i tak będę musiał to zrobić”. Takie myślenie może spowodować spadek wydajności i mniejsze zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków.

Zobacz więcej
Wiosenny duet – Winnetka i Lake Forest|news
2016-03-21Wiosenny duet – Winnetka i Lake Forest|news

Torebki damskie skórzane to ponadczasowy dodatek każdej kobiety. Bez względu na wykonywany zawód, czy sposób postrzegania mody, każda z nas ma w swojej szafie co najmniej kilka torebek. Galanteria skórzana w roku 2016 to coś więcej, niż standardowa torebka. W dzisiejszych czasach dzięki nim możemy pokazać swoją odmienność, wtopić się w tłum, zabłysnąć w towarzystwie lub też pokazać, że cieszymy się z nadejścia nowej pory roku! Właśnie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny pragniemy przedstawić Wam bliżej torebki damskie skórzane: Winnetkę oraz Lake Forest.

Ich niewątpliwym atutem są przepiękne kolory. Delikatna i świeża zieleń doskonale wpisuje się w wiosenny klimat. Jeśli lubisz bardzo kobiece ubrania, sukienki, apaszki i tego typu dodatki, koniecznie zdecyduj się na torebkę w takim kolorze. Zarówno Winnetka jak i Lake Forest są dostępne właśnie w kolorze zielonym. Wolisz ciemne, stonowane ubrania, które podkreślają Twój stanowczy charakter? Polecamy pomarańczowe torebki damskie, znajdujące się na naszej stronie www.e-mcklein.pl Dlaczego? Jeden żywy kolor przepięknie wyróżni się na tle ciemnych ubrań i jednocześnie podkreśli styl i charakter, jaki chciałaś uzyskać, decydując się na taki zestaw odzieży.

Zobacz więcej
Wiosna w kolorach Mcklein|news
2016-03-15Wiosna w kolorach Mcklein|news

Po chyba najkrótszej w historii Polski zimie, już niedługo nadejdzie upragniona wiosna – okres, kiedy wszystko budzi się do życia, a nam zaczyna chcieć się coraz więcej. To także moment, w którym należy przejrzeć swoje szafy, schować zimowe ubrania i poczynić pewne zakupy, aby móc przywitać wiosnę w wielkim stylu, stylu Mcklein. Dzisiejszy tekst dedykowany jest przede wszystkim paniom, a powiemy w nim, jakie kolory damskich torebek znajdziecie na www.e-mcklein.pl.Pomoże to w dopasowywaniu ich do swojej garderoby oraz ewentualnym zaplanowaniu, co jeszcze należy kupić.


Jabłkowa zieleń i soczysta pomarańcza to bardzo zaskakujące kolory, wybierane przez bardzo odważne i pewne siebie kobiety. Jeśli więc jesteś w trakcie zmiany pracy, przenosisz się do innego biura, czy nawet przeprowadzasz się do innego miasta, torebka skórzana Winnetka i Lake Forest wesprą cię w trudnych chwilach. Każda osoba, która zobaczy cię z takim dodatkiem pomyśli, że jesteś niezwykle pewna siebie. I będzie miała rację!

Zobacz więcej
Galanteria skórzana od Mcklein – w czym jesteśmy lepsi?|news
2016-03-14Galanteria skórzana od Mcklein – w czym jesteśmy lepsi?|news

Przeglądając strony przeróżnych producentów galanterii skórzanej napotykasz dziesiątki tysięcy różnego rodzaju produktów – teczki skórzane, torby na laptopa i tym podobne. W pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać, w jaki sposób dokonać wyboru tej najlepszej torby, która będzie służyła latami. Odpowiedź jest prosta: wybierając produkty Mcklein. Dlaczego?

Galanteria skórzana od Mcklein produkowana jest w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że inwestując w nasze torby, kupujesz produkt stworzony przez dobrze opłacanych pracowników, a nie masowo wyzyskiwane osoby z Chin. Inwestujemy w osoby, tworzące naszą markę i jednocześnie zależy nam na przestrzeganiu ich praw. ­­­Cena torby od Mcklein jest wyższa, niż tych produkowanych w Chinach na ogromną skalę. Ale czy nie warto wesprzeć uczciwie działającą firmę, zamiast wyzysk i łamanie praw człowieka?

Zobacz więcej
Męski dzień pełen wyzwań|news
2016-03-07Męski dzień pełen wyzwań|news

Pogodzenie pracy z życiem osobistym bywa bardzo trudne. Zwłaszcza, jeśli pracujesz zawodowo na wysokim, kierowniczym stanowisku. Odpowiedzialność za podejmowane każdego dnia decyzje to ogromny stres, powodujący obniżenie wydajności organizmu tuż po wyjściu z pracy. A przecież jest to moment, w którym powinno się o pracy zapomnieć, wyjść gdzieś ze znajomymi, rodziną, cieszyć się wolnym popołudniem. Często wydaje się to praktycznie niemożliwe, ale w dzisiejszym tekście pokażemy Wam, jak w prosty sposób zwiększyć swoją skuteczność z torbami Mcklein.

Poranek, zaspałeś. To zdarza się praktycznie każdemu z nas. Nie denerwuj się i wciel w życie zasadę dwóch kroków: błyskawiczny prysznic i ubranie się. Wytrwanemu graczowi biznesowemu zajmie to zaledwie kilka chwil, lecz jeśli masz problem z szybkim i właściwym doborem garniturów, wybierz ten ciemny, do tego biała koszula, jasny krawat. Gotowe! Wychodząc, nie zapomnij zabrać ze sobą torby na laptopa lub torby na kółkach od Mcklein, która dotrzyma ci kroku nawet w największym pośpiechu.

Zobacz więcej
Dzień Kobiet z marką Mcklein|news
2016-03-06Dzień Kobiet z marką Mcklein|news

Uważane za dorobek komunizmu, dla nas jednak bardzo ważne. Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień,
w którym doceniamy wszystkie kobiety, dziękując im za to, że po prostu są. Z okazji tego święta marka Mcklein postanowiła stworzyć krótki poradnik dla wszystkich Kobiet, dzięki któremu każda z nich będzie mogła w dniu swojego święta przygotować się do wyjścia z domu szybciej, niż na co dzień. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza dla kobiet pracujących, które dzięki kilku prostym trickom będą mogły rozpocząć ten dzień z dużą dawką spokoju i optymizmu.

1.      Sen to podstawa. Jak mawiała Coco Chanel „żaden mężczyzna nie jest wystarczającym argumentem, aby kobieta miała nie zasnąć przez niego przed północą”. W dniu poprzedzającym Twoje święto połóż się spać wcześniej, około godziny 23:00. Dzięki temu Twoja cera nabierze promiennego wyglądu, a wszelkie zaczerwienienia znikną.

2.        Ubranie to tak naprawdę ciąg dalszy podstaw prawidłowego funkcjonowania każdej kobiety. Zamiast na kilka minut prze wyjściem wybierać w pośpiechu ubrania, wybierz je poprzedniego dnia, zanim położysz się spać. Dzięki temu zestaw zostanie skomponowany w ogromnym spokoju, co pozwoli na wyeliminowanie modowych wpadek,. Twój poranek upłynie w lepszej atmosferze, bez zbędnych spięć i opóźnień, a Ty sama szybciej wyjdziesz z domu.

Zobacz więcej
Produkt miesiąca – teczka Reagan|news
2016-03-01Produkt miesiąca – teczka Reagan|news

W tym miesiącu najchętniej kupowanym produktem okazała się teczka Reagan. Wszystko za sprawą kampanii reklamowej Banku BPH i Mcklein. Wykorzystany w tym spocie neseser bije rekordy popularności i szybko staje się jednym z najbardziej pożądanych dodatków. Co sprawia, że Reagan jest tak wyjątkowy?


Galanteria skórzana od Mcklein to między innymi teczki skórzane. Wśród nich znajduje się właśnie teczka Reagan. Występuje w dwóch kolorach: czarnym i brązowym. Proponowana przez nas kolorystyka jest przede wszystkim bardzo elegancka. To dwa, stonowane kolory, które spełniają standardy każdego dress code’u. Co to oznacza? Że bez względu na to, który kolor wybierzesz, doskonale wpasujesz się w biznesowy klimat miejsca, w którym pracujesz. Po drugie, teczki skórzane od Mcklein, a zwłaszcza Reagan, doskonale pasują do Twoich garniturów, podkreślając indywidualny styl każdego użytkownika.

Zobacz więcej
Czym kierować się przy zakupie torebki?|news
2016-02-29Czym kierować się przy zakupie torebki?|news

Torebki damskie to jeden z najbardziej ulubionych przez kobiety dodatków. Nie można się temu dziwić, ponieważ to właśnie w ich wnętrzu można schować wszystkie potrzebne w pracy dokumenty, a także podręczne kosmetyki, lunch oraz ulubioną książkę. Torebki damskie to także dodatek, który podkreśla styl każdej z kobiet oraz stanowi wyznacznik luksusu oraz zajmowanej przez nią pozycji w pracowniczej hierarchii. Sam wybór torebki nie jest jednak tak łatwy jak mogłoby się to wydawać. Na co powinno się zwrócić uwagę i czym kierować, aby wybrać torebkę idealną, odpowiadającą naszym potrzebom?

Styl życia – jeśli jesteś kobietą dynamiczną, która często podróżuje, powinnaś zdecydować się na dział „torby na kółkach damskie”. Znajdują się tam torby na kółkach, będące także połączeniem torby na laptopa. Pozwoli Ci to na sprawniejsze, niż do tej pory organizowanie służbowych  wyjazdów, ponieważ od teraz nie musisz zabierać ze sobą dwóch torebek, a jedną, na kółkach. Po dotarciu na miejsce wystarczy, że odepniesz torbę od jeżdżącego stelaża, aby móc korzystać z pełni wartościowej torebki damskiej skórzanej. Dzięki jej wewnętrznej przegrodzie na laptopa nie musisz brać ze sobą trzeciej torby na sprzęt. Wszystkie niezbędne przedmioty zapakujesz do naszej torby na kółkach.

Zobacz więcej
Kulisy współpracy Mcklein i BPH|video
2016-02-24Kulisy współpracy Mcklein i BPH|video

Marka Mcklein staje się w Polsce coraz popularniejsza. Zwłaszcza, jeśli chodzi o telewizję i spoty reklamowe. Mieliśmy już przyjemność ulokować nasz produkt w reklamie Allegro, w tym miesiącu pojawiliśmy się w reklamie banku BPH. Zarówno w jednym jak i drugim wypadku do reklam wybrany został Neseser Reagan. Co sprawia, że Reagan pozostawia inne teczki skórzane w tyle?


Przede wszystkim – design. To piękna teczka skórzana zaprojektowana z myślą o biznesowych użytkownikach, którzy chcą wyglądać klasycznie i elegancko w czasie pracy. Występuje ona w dwóch kolorach – czarnym i brązowym, aby pasować zarówno do ciemnych, jak i do jasnych garniturów. Ciemna teczka polecana jest na biznesowe spotkania, podczas gdy brązowa sprawdzi się równie dobrze podczas luźniejszych wyjść po pracy z grupą znajomych.

Zobacz więcej
Dobierz torebkę do makijażu!|news
2016-02-23Dobierz torebkę do makijażu!|news

Makijaż to nieodłączny element kompletnego looku każdej kobiety. Pozwala podkreślić oczy, ukryć niedoskonałości i odjąć kilka lat. To także uzupełnienie każdego, perfekcyjnie skomponowanego kompletu ubrań do pracy, czy na wieczorne wyjście. Galanteria skórzana, znajdująca się na www.e-mcklein.pl posiada tak wiele różnorodnych wzorów oraz kolorów, że od teraz możesz dopasowywać ją nawet do swojego makijażu!

Duże oczy. Praktycznie każda kobieta lubi malować swoje oczy tak, aby je podkreślić i powiększyć, przyciągając spojrzenia innych. Torebki damskie skórzane w czarnych kolorach będą idealnym tego makijażu dopełnieniem.

Kolorowe cienie do powiek. Wiele z nas lubi zaszaleć, chociażby z prostym makijażem. Jeśli danego dnia chcesz pomalować swoje powieki na różowo, niebiesko, czy na jakikolwiek inny, wyróżniający się kolor, proponujemy torebkę w żywych kolorach np. torba na laptopa damska Winnetka – pomarańczowa lub zielona!

Zobacz więcej
Trening na siłowni – modne i pojemne torby dla aktywnych|news
2016-02-17Trening na siłowni – modne i pojemne torby dla aktywnych|news

Moda na zdrowy tryb życia okazała się być równie trwała, co moda na „małą czarną”. Wszyscy chodzimy na siłownię, biegamy, zdrowo się odżywiamy. Niestety nie zawsze chudniemy tyle, ile zakładamy na początku, niemniej jednak sam fakt dbania o swój wygląd powoduje polepszenie swojej samooceny. Dotyczy ona zarówno wyglądu w sensie sylwetki, ale także wyglądu pod kątem mody. Bo przecież nie można iść na siłownię w dresie sprzed 10 lat, prawda?

Ogrom ubrań sportowych, oferowanych przez największe domy modowe świata, największe i najmniejsze sieciówki jest tak duży, że każdy może znaleźć w nich coś dla siebie. Dla kobiet produkowane są kolorowe legginsy, które jednocześnie modelują nogi, króciutkie topy, dzięki którym można wyeksponować swój idealny brzuch nawet podczas ćwiczeń, a także topy przeznaczone do biegania, jogi i wielu innych rodzajów sportu. Mężczyźni nie mają mniejszego wyboru, mimo, iż krótkie, męskie topy jeszcze nie powstały. Cóż, wszystko przed nami, ale w dzisiejszym tekście chcemy przedstawić Wam korzyści, płynące z wyboru toreb Mcklein jako torby sportowe.

Zobacz więcej
Chodzenie w szpilkach tylko z Mcklein|news
2016-02-10Chodzenie w szpilkach tylko z Mcklein|news

Dodają stylu, klasy, elegancji. Kobiecość i wdzięk to cechy, które najczęściej zawdzięczane są właśnie temu rodzajowi obuwia. Zdarza się, że nawet najbardziej doświadczone kobiety miewają cięższe dni, kiedy chodzenie w szpilkach stanowi dla nich prawdziwe wyzwanie. Z niewyjaśnionych powodów czasami okazuje się, że tego konkretnego dnia w szpilkach będzie chodziło się o wiele bardziej niewygodnie, niż do tej pory. Są jednak sposoby, aby temu zaradzić.


Przede wszystkim liczy się odpowiednia postawa. Znaczący może być tu ból pleców, ramion, czy innych części ciała. Najważniejsze są proste plecy, dzięki którym można utrzymać odpowiednią pozycję i nie stracić równowagi. Biodra i pośladki nie powinny być wypięte do tyłu, a utrzymane w linii prostej z resztą ciała. Chodząc w szpilkach staraj się słuchać swojego ciała i nie trać równowagi. Wbrew powszechnie panującej opinii pomaganie sobie rękami nie pomoże, a jedynie przeszkodzi w prostym chodzie. Osoby, pomagające sobie w utrzymywaniu równowagi rękami wyglądają mało profesjonalnie, dlatego nigdy nie dopuść do takiej sytuacji.

Zobacz więcej
Zimowy wypad na ferie z Mcklein|news
2016-02-09Zimowy wypad na ferie z Mcklein|newsAlpy, czy polskie góry? Na to pytanie w ciągu najbliższych kilku dni odpowie sobie (lub już odpowiedział) chyba każdy Polak. Nawet jeśli zimowe ferie to termin bardziej znany tylko dzieciom, warto wziąć wtedy kilka dni urlopu i spędzić go razem z dzieckiem i całą swoją rodziną. Nic nie jednoczy bowiem lepiej, niż wspólne podróżowanie oraz wysiłek fizyczny. Jak i w co zapakować swoich najbliższych na ten zimowy wypad?

W naszej ofercie na www.e-mcklein.pl znajduje się galanteria skórzana dla całej rodziny. Przede wszystkim mamy coś dla Twoich dzieci. Torby młodzieżowe to super dodatek na zimowy wypad, dzięki któremu dziecko podkreśli swój indywidualny styl i poczuje się jak prawdziwy dorosły. Zapakuje do nich swoją ulubioną gazetę, smartfona, odtwarzacz muzyki oraz wszystko to, dzięki czemu podróż samochodem, czy samolotem stanie się przyjemniejsza!

Mcklein proponuje rodzicom zakupy w dziale toreb damskich i męskich. W swojej ofercie posiadamy torby na laptopa męskie oraz torby na laptopa damskie, które oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest oczywiście przenoszenie laptopa, doskonale sprawdzają się także jako torby codziennego użytku. Zabierzecie je ze sobą do samochodu, na spacer, na stok i wszędzie tam, gdzie będą Wam one potrzebne!
Zobacz więcej
Stylowe walentynki|news
2016-02-08Stylowe walentynki|news

Święto zakochanych to moment, w którym obdarowujemy ukochaną osobę prezentem od serca. W ten jeden dzień w roku powinniśmy zapomnieć o wszelkich służbowych sprawach, odłożyć na bok komórkę i laptopa i w pełni poświęcić się swojej drugiej połówce. Pomimo bezgranicznej miłości, jaką darzymy swoją narzeczoną, żonę, dziewczynę, czy męża, czasami zdarza się, że nie umiemy wybrać dla niej/dla niego tego najbardziej odpowiedniego prezentu.

Kobiety największą wagę przywiązują do wyglądu. Dodatkowo uwielbiają, kiedy mężczyzna pokazuje, jak bardzo mu na niej zależy. Dlatego właśnie należy wybrać prezent, który będzie doskonale widoczny, romantyczny i przede wszystkim piękny. Odważniejszym panom, znającym gust swoich ukochanych radzimy zakup ładnej bluzki lub wymarzonego swetra z kaszmiru. Absolutnie bezapelacyjnym prezentem na walentynki jest oczywiście bielizna, która wydaje się już być odrobinę passe, dlatego jeśli jesteś w stanie wymyślić nieco  bardziej kreatywny prezent – spróbuj to zrobić. Okazuje się jednak, że najbardziej pożądanym przez większość kobiet prezentem jest galanteria skórzana. Torebki damskie skórzane od Mcklein występują w tak wielu wzorach i kolorach, dopasowanych do indywidualnego stylu każdej z kobiet, że wybór tej najodpowiedniejszej nie będzie stanowił dla mężczyzny żadnego problemu. Czarne, czerwone, zielone, a nawet pomarańczowe – właśnie w takich kolorach występują nasze torebki damskie. Większa, czy mniejsza? Wybór należy do Ciebie! Jeśli Twoja wybranka jest typową businesswoman, z pewnością ucieszy się z torby damskiej na kółkach, która ułatwi jej każdą biznesową podróż.

Zobacz więcej
Porządek w bagażu podręcznym – osiągnij doskonałość z Mcklein|news
2016-01-26Porządek w bagażu podręcznym – osiągnij doskonałość z Mcklein|news

Wiele osób ma problem z pakowaniem. Nawet osoby, które często podróżują przyznają, że niejednokrotnie zdarzyło im się mieć problemy podczas pakowania się w służbową podróż. Galanteria skórzana od Mcklein gwarantuje rozwiązanie wszystkich problemów, związanych z pakowaniem swoich rzeczy w długie podróże służbowe.

Torby na kółkach damskie i torby na kółkach męskie naszej firmy zaprojektowane zostały tak, aby maksymalnie usprawnić proces pakowania. Obszerne komory wewnętrzne, wydzielone strefy na dokumenty oraz przedmioty codziennego użytku nie pozwolą ci zapomnieć o wszystkich najważniejszych rzeczach.

Często zdarza się, że zabierane w służbowe podróże dokumenty gubią się, mną, a znalezienie poszczególnych z nich jest praktycznie niewykonalne. Dlatego właśnie komory dedykowane dokumentom, w jakie wyposażone są torby na kółkach od Mcklein posiadają wbudowany organizer, pozwalający na utworzenie hierarchii pism, raportów i innych zestawień.

Torby na kółkach damskie wyposażone są w specjalne kieszenie, pozwalające na perfekcyjne uporządkowanie wszystkich niezbędnych podczas podróży kosmetyków. Kremy, dezodoranty, akcesoria do pielęgnacji włosów i wiele innych gadżetów już nigdy więcej nie będą w nieporządku, a chcąc szybko poprawić włosy, bezproblemowo odnajdziesz nawet najmniejszy grzebień, czy szczotkę.

Zobacz więcej
Firmowy lunch w wielkim stylu|news
2016-01-25Firmowy lunch w wielkim stylu|news

Początek roku to przede wszystkim nowi kontrahenci dla dużych firm. Aby korporacja mogła rozwijać się i przynosić coraz większe zyski, trzeba pozyskać klientów i firmy partnerskie, które pomogą w osiągnięciu celu. Jeśli pracujesz na wysokim stanowisku, z pewnością nie raz powierzony został ci obowiązek poprowadzenia jednego z takich spotkań, mających na celu pozyskanie nowych partnerów biznesowych.

Pierwsze wrażenie to kilka pierwszych sekund, podczas których zostaniesz oceniony na podstawie wyglądu, a finalna decyzja biznesowa partnerów twojej rozmowy w 80% oparta będzie właśnie na tym, jak zostaniesz odebrany jako pracownik reprezentowanej przez ciebie firmy. Dlatego właśnie musisz upewnić się, że wyglądasz nienagannie i stylowo.

W przeprowadzeniu stylowej prezentacji twojej firmy pomoże kilka gadżetów. Obowiązkowo laptop lub tablet z wbudowanym projektorem, aby wyraźnie podkreślić główne atuty i cele twojego pracodawcy na najbliższy rok. Jeśli rozmowa przeprowadzana będzie z nieco starszymi osobami, zadbaj o to, aby wydrukować prezentację i oprawić ją w eleganckie oprawki. Za każdą z nich powinno znaleźć się miejsce na twoją wizytówkę oraz wizytówkę twojego szefa. Upewnij się, że na każdej z nich widnieje adres mailowy, telefon kontaktowy oraz nazwa firmy i jej strona internetowa.


Zobacz więcej
Kiedy torba staje się obciążeniem – sprawdź, jak temu zaradzić!|news
2016-01-15Kiedy torba staje się obciążeniem – sprawdź, jak temu zaradzić!|news

Świat biznesu nie jest tak prosty, jak może się to wydawać z zewnątrz. Wyjazdy biznesowe, spotkania, lunche, konferencje w dużych ilościach mogą przyprawić o zawrót głowy. Zmęczenie im towarzyszące to prawdziwa zmora ludzi świata biznesu. Podczas długich podróży w pewnym momencie nawet najwygodniejsza torba może okazać się obciążeniem. Okazuje się, że galanteria skórzana od Mcklein to najlepszy środek na tego typu dolegliwości.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do jednej torby, z którą podróżujesz już kilka, kilkanaście lat, zastanów się nad jej wymianą. Tak samo jak z samochodami, czy techniką, torby skórzane męskie oraz torby skórzane damskie projektowane są już w zupełnie inny sposób, niż jeszcze kilka lat temu. Ich innowacyjny design pozwala zamaskować większą, niż w dotychczas produkowanych torbach pojemność, a wnętrze to raj dla miłośników porządku. Dzięki rewelacyjnie rozmieszczonym, wewnętrznym organizerom bez problemu utrzymasz w porządku swoje wizytówki, słuchawki, drobne urządzenia elektroniczne, a także i kosmetyki, nawet jeśli znajdujesz się w samym środku podróży do Japonii. Torby skórzane od Mcklein pozwolą zniwelować stres, związany z brakiem organizacji podczas służbowych podróży, co jest bardzo ważne, jeśli tuż po lądowaniu musisz pojawić się na ważnym spotkaniu biznesowym.Zobacz więcej
Przez zaspy z Mcklein – zimowe porady dla wielbicieli naszych toreb|news
2016-01-11Przez zaspy z Mcklein – zimowe porady dla wielbicieli naszych toreb|news

Podczas zimy, mrozów, wiatru i przede wszystkim topiącego się śniegu, nietrudno o zabrudzenia. Wiedzą o tym doskonale właściciele samochodów, ale także osoby jeżdżące do pracy komunikacją miejską. Galanteria skórzana podczas zimy jest szczególnie narażona na pośniegowe plamy, czy też te, powstałe w wyniku opadów zanieczyszczonego deszczu. Zimą szczególnie polecamy wybór toreb marki Mcklein, a dlaczego, dowiecie się z dzisiejszego tekstu.

Wszystkie torby Mcklein wykonane zostały z najwyższej jakości skóry naturalnej. Oznacza to, że ich konserwacja, a także samo czyszczenie przebiega szybko i bezproblemowo. W przypadku jakichkolwiek zabrudzeń wystarczy przetrzeć torbę wilgotną szmatką, następnie suchą i już możemy cieszyć się czystą i piękną torbą!

Torby na kółkach damskie oraz torby na kółkach męskie charakteryzuje bardzo wytrzymały stelaż na kółkach. To opatentowane rozwiązanie, należące właśnie do Mcklein pozwala na swobodne podróżowanie z torbą nawet w czasie ogromnej ulewy, czy śnieżnych roztopów. Stelaż na kółkach posiada na dole specjalną osłonkę, która zabezpiecza dół torby przed wszelkimi zabrudzeniami. Dzięki temu po przyjeździe do pracy, czy domu, wystarczy zdjąć torbę ze stelaża, a jego dół przetrzeć jedynie wilgotną szmatką, pozbywając się piachu i wody. Możesz także odstawić ją na plastikową podstawkę do butów, która świetnie sprawdza się właśnie zimą, aby torba wyschła sama.

Zobacz więcej
Walczymy z zimową depresją – 5 prostych kroków, by poczuć się lepiej|news
2016-01-10Walczymy z zimową depresją – 5 prostych kroków, by poczuć się lepiej|news

Jesienna, zimowa. Depresja. Pojawia się zwykle podczas chłodniejszych miesięcy, siejąc zwykle niemałe spustoszenie w naszym życiu. Brak siły, ogólne osłabienie organizmu, odkładanie na bliżej nieokreślone „później” wszelkich prac i zadań – zapewne każdy z nas zmierzył się kiedyś z taką odmianą depresji. Na szczęście, wraz z nadejściem wiosny i lata u większości osób przemienia się ona w coraz większe pokłady optymizmu i energii do życia, a razem z Mcklein zwalczysz ją nawet w kilka tygodni.

Krok 1 – zapomnij o słowie „później”. Przy zwalczaniu jesienno-zimowej chandry i depresji nie pomoże odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę. Wszystko przez to, jak funkcjonuje nasz mózg. Sama świadomość faktu, iż jutro lub właśnie „później” czeka na nas natłok obowiązków powoduje jeszcze większe zniechęcenie do robienia czegokolwiek. Perspektywa obowiązku wykonania za trzy dni sześciu raportów jest znacznie gorsza, niż konieczność poświęcenia każdego dnia zaledwie godziny na jedną, drobną rzecz. Wykonując swoje obowiązki od razu lub kilka godzin po ich otrzymaniu cały czas motywowany będziesz satysfakcją z coraz to większej ilości ukończonych zadań.

Krok 2 – organizacja to podstawa. W znakomitej większości firm, biur, korporacji najlepiej działają osoby doskonale zorganizowane. Dlaczego? Rozkładając codzienne obowiązki wg zasady „najpierw najłatwiejsze”, już po godzinie, czy dwóch od przyjścia do pracy ukończysz znaczną część z nich. Dodatkowo, trudniejsze projekty wymagają zwykle ogromnej koncentracji i dobrze pracującego mózgu, a mało który mózg działa dobrze o godzinie 7 rano jeszcze przed poranną kawą.

Zobacz więcej
Damskie gadżety na 2016 rok|news
2016-01-05Damskie gadżety na 2016 rok|news

Kilka dni temu pisaliśmy o męskich gadżetach na 2016 rok. Dzisiaj, w tym krótkim tekście chcieliśmy opisać trendy oraz gadżety dla kobiet, które w tym roku będą królowały w kobiecych czasopismach. Jeśli interesujesz się modą, kochasz gadżety, ale przede wszystkim najbardziej na świecie cenisz sobie ponadczasową klasykę, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Mając na myśli kobiece dodatki oraz akcesoria nie można nie pomyśleć o torebkach. Torebki damskie skórzane od Mcklein to gadżet, bez którego nie możesz się obejść! Torebki damskie, jakie znajdują się w naszej ofercie to absolutnie najnowsze trendy oraz niesamowicie wysoka jakość, stworzone specjalnie z myślą o kobietach. Doskonałe wykończenie, przepiękne kolory, eleganckie wzornictwo oraz przede wszystkim uśmiech na twarzy każdej użytkowniczki to znak rozpoznawczy torebek Mcklein. Już teraz zajrzyj na www.e-mcklein.pl i przekonaj się, jak wiele fantastycznych torebek znajduje się na wyciągnięcie Twojej ręki!

Apaszki od największych projektantów to dodatek, bez którego nie można zaistnieć w świecie biznesu. To gadżet, który nie tylko ogrzewa szyję zimą, ale także stanowi przepiękny dodatek, podkreślający piękno kreacji oraz wyjątkowość każdej kobiety. W połączeniu z granatową sukienką oraz dopasowaną marynarką sprawi, że będziesz wyglądać jak z pierwszych stron największych magazynów modowych świata, a co za tym idzie, wzrośnie Twoja pewność siebie!

 

Zobacz więcej
Mcklein na Nowy Rok – produkty, które polecamy w 2016 roku|news
2016-01-04Mcklein na Nowy Rok – produkty, które polecamy w 2016 roku|news

Nowy Rok warto jest rozpocząć od kilku postanowień. Nie ważne, czy będą one małe, czy duże, błahe, czy ogromne. Najważniejsze jest to, aby dzięki nim nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego. Mcklein jako modowa marka, wspierająca ludzi biznesu radzi, aby jedno z noworocznych postanowień dotyczyło właśnie stylu. Oto, w jaki sposób galanteria skórzana od Mcklein może Wam w tym pomóc!

Żyjąc na sto procent swoich możliwości, w Nowym Biznesowym Roku czeka na Ciebie mnóstwo spotkań, konferencji, służbowych wyjazdów i innych tego typu obowiązków. Aby im sprostać oraz wypełnić je na 101% swoich możliwości, niezbędna będzie Ci torba skórzana Mcklein. W przypadku podróży służbowych świetnie sprawdzi się torba na kółkach, która jest połączeniem torby na laptopa z jeżdżącym stelażem, pozwalającym na błyskawiczne przekształcenie jej w wygodną torbę lotniskową lub torbę na laptopa, niezbędną podczas konferencji. Jeśli jednak jesteś nastawiony jedynie na konferencje bez służbowych wyjazdów, torba na laptopa od Mcklein będzie niezastąpionym towarzyszem takich spotkań. W swojej ofercie posiadamy torby na różne wielkości laptopów, a ich podstawową zaletą jest ogromna ilość dodatkowych komór i kieszonek, dzięki którym razem z komputerem zabierzesz także ważne dokumenty, raporty oraz kalendarz.

Zobacz więcej
Co możesz znaleźć pod choinką Mcklein?|news
2015-12-23Co możesz znaleźć pod choinką Mcklein?|news

Święta już za kilkadziesiąt godzin. Mając nadzieję, że wszystkie prezenty są już pięknie zapakowane i gotowe do wręczenia, chcemy przedstawić Wam szeroką gamę prezentów, dostępnych na stronie www.e-mcklein.pl
Jak wyglądałaby choinka, pod którą znalazłaby się galanteria skórzana od Mcklein?

Coś dla niej, czyli torebki damskie skórzane. W naszej szerokiej ofercie znajdują się torebki damskie skórzane zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Czarne, wiśniowe, pomarańczowe, a nawet zielone! Wszystkie te kolory skomponują się z zarówno biznesową, jak i codzienną odzieżą damską. Torby na laptopa damskie od Mcklein charakteryzują się cechami pożądanymi prze kobiety na całym świecie. Mowa przede wszystkim o ogromnej wytrzymałości skóry, ale także dodatków takich jak sprzączki, zamek błyskawiczny i podszewka. Galanteria skórzana Mcklein to najwyższa jakość wykończenia, pozwalająca na spokojne i częste użytkowanie toreb, bez obaw o jakiekolwiek zniszczenia! Uspokoi to przede wszystkim tą część kobiet, które żyjąc w ciągłym pośpiechu i stresie nie mają czasu na powolne rozpinanie zamka błyskawicznego i cenią sobie ich prawdziwą niezawodność. Torba na laptopa na jeżdżącym stelażu na kółkach, która doskonale sprawdza się podczas wyjazdów służbowych, świątecznych lub weekendowych. Ich rewolucyjna, opatentowana konstrukcja wytrzyma wiele podróży, dodatkowo odciążając Twoje plecy i ramiona podczas poszukiwań pociągu, czy w drodze na lotnisko.Zobacz więcej
Męskie gadżety na 2016 rok|news
2015-12-22Męskie gadżety na 2016 rok|news

Moda nie jest stała, ciągle się zmienia, ewoluuje. Tak samo trendy. Co rok pojawiają się nowe, w danym sezonie modny jest kolor brązowy, pół roku później obowiązkowo niebieski. Męska moda również się zmienia, jednak pewna jej część pozostanie ponadczasowa bez względu na to, co dzieje się dookoła. Moda o męskich gadżetach, bez których nie może się obyć praktycznie żaden mężczyzna. Co znalazło się na liście męskich gadżetów roku 2016 Mcklein?

Skórzane rękawiczki to podstawowy element jesiennej, zimowej, ale także wiosennej męskiej garderoby. Uzupełniają one stylizacje, w których główną rolę odgrywa płaszcz, a jednocześnie chronią przed niepożądanym chłodem i zimnem. Warto pamiętać, aby rękawiczki pasowały stylem do płaszcza – do eleganckiego, wełnianego idealnie pasują ciemne rękawiczki skórzane, ale już do eleganckiej, pikowanej kurtki weekendowej lepiej sprawdzą się nieco jaśniejsze.

Torba skórzana męska jest nieodłączną częścią stylizacji każdego mężczyzny, bez względu na to, czy mowa o businessmanie, czy zwyczajnym mężczyźnie podczas weekendowego drinka. Mcklein proponuje kilka ich rodzajów: torby na laptopa, torby na kółkach torby na ramię męskie oraz teczki męskie skórzane. Torby na kółkach są szczególnie polecane osobom często podróżującym, teczki skórzane męskie mężczyznom, ceniącym klasykę, a torby na ramię doskonale sprawdzą się podczas weekendowych wypadów ze znajomymi.

Zobacz więcej
Torba skórzana dla miejskiego mężczyzny, czyli stylowo bez zobowiązań|news
2015-12-18Torba skórzana dla miejskiego mężczyzny, czyli stylowo bez zobowiązań|news

Korzystając ze stosunkowo wysokiej jak na polską zimę temperatury, warto zrezygnować z grubych, wełnianych, zimowych płaszczy na rzecz nieco lżejszych ubrań, dzięki którym będzie można poczuć się bardzo miejsko. W dzisiejszym tekście przedstawimy pomysły kilku stylizacji właśnie dla fanów męskiego miejskiego stylu, który z miesiąca na miesiąc staje się coraz popularniejszy! O dziwo, największym powodzeniem cieszy się on wśród biznesmenów, którzy znudzeni ciągłym chodzeniem w garniturach, wychodząc na miasto decydują się właśnie na miejski styl. Jak on wygląda?

Przede wszystkim – nonszalancja. Miejski styl dla mężczyzn znany jest ze swojej wygody, a co najważniejsze z faktu, iż przygotowywany nawet przez godzinę strój ma wyglądać tak, jakby nie spędziło się nad nim nawet kilku minut. Nie od dziś wiadomo przecież, że najwięcej pracy wymagają rzeczy, z pozoru wyglądające prosto. Aby osiągnąć taki styl wybierz kurtkę w kolorze ciemnej zieleni, spranego brązu, czy navy. Do tego koniecznie dżinsy lub spodnie chino w wybranym przez Ciebie kolorze.
kolor będzie pasował do ziemnej zieleni, granatu, czy szarości.

Zobacz więcej
Świąteczny wyjazd z Mcklein|news
2015-12-17Świąteczny wyjazd z Mcklein|news

Już za kilka dni święta – najpiękniejszy okres w roku, podczas którego do rodzinnego domu zjeżdżają się wszyscy członkowie rodziny. Nieważne, czy na co dzień mieszkają w USA, Australii, Anglii, przez tych kilka dni wszyscy jesteśmy razem. W tym czasie obdarowujemy się prezentami, jemy wigilijną kolację… A podczas niej wyglądamy wyjątkowo i elegancko. Jak osiągnąć ten efekt z marką Mcklein?

Przede wszystkim w zapakowaniu wszystkich prezentów i przetransportowaniu ich do punktu docelowego pomogą Wam świąteczne torby na kółkach od Mcklein. Torby na kółkach występują zarówno w wersji męskiej jak i damskiej, dlatego podróżując w parze, możecie zakupić dwie torby na kółkach od Mcklein, dzięki czemu będziecie wyglądali niezwykle stylowo, niczym modele z ekskluzywnych magazynów. Torby na kółkach, które proponujemy są wyjątkowo wytrzymałe oraz wyprodukowane ze stuprocentowej skóry naturalnej. Co to oznacza? Że nie straszne są im pociągi, samoloty, a nawet statki! W ich wnętrzu zmieści się wszystko, co potrzebne podczas świątecznego wyjazdu, a opatentowany system wózków na kółkach sprawi, że nawet najbardziej zapakowana po brzegi torba będzie prowadziła się gładko, swobodnie i delikatnie!

Zobacz więcej
Zaskocz go! Prezenty dla businessmana|news
2015-12-10Zaskocz go! Prezenty dla businessmana|news

Kilka dni temu przedstawialiśmy kilka propozycji oryginalnych oraz klasycznych prezentów, jakie można podarować businesswoman z okazji świąt Bożego Narodzenia. Dzisiaj zamieścimy krótki poradnik dla kobiet, które nie mają pomysłów na to, czym zaskoczyć swojego chłopaka, narzeczonego, czy też przyjaciela.

Przede wszystkim, każdy szanujący się businessman dba o swój wygląd. Spinki do mankietów, elegancki krawat, szyta na miarę koszula, czy nawet cały garnitur - to wszystko sprawi mu ogromną radość! Mężczyźni pomimo stereotypowej awersji do wszelkiego rodzaju zakupów cieszą się, gdy dostają elegancką część garderoby, nie musząc uprzednio spędzać kilku długich godzin na bieganiu po sklepach. Również elegancki dodatek w stylu spinek do mankietów, czy spinki do krawata wywoła uśmiech na jego twarzy, ponieważ chcąc zasygnalizować wszystkim współpracownikom swoją wysoką pozycję, będzie potrzebował właśnie dużej ilości akcesoriów tego typu.

Jeśli zdecydujesz się na szytą na miarę koszulę, garnitur, czy też marynarkę, zwróć także uwagę na fakt, czy Twój mężczyzna posiada odpowiednią torbę. Jeśli do tej pory nosi laptopa w zwyczajnej torbie dołączanej do laptopa w sklepie, warto zastanowić się nad jej wymianą. Nawet jeśli jest do niej przywiązany i początkowo nie będzie widział potrzeby zamieniania jej na cokolwiek innego, widząc pod choinką proponowany przez nas prezent, z pewnością będzie najszczęśliwszy na świecie.

Zobacz więcej
Prezent dla businesswoman – podaruj jej coś niezwykłego!|news
2015-12-08Prezent dla businesswoman – podaruj jej coś niezwykłego!|news

Święta to magiczny czas. Spędzamy go zwykle z rodziną, najbliższymi przyjaciółmi i znajomymi. Spotkania te zawsze uzupełnione są pysznym, świątecznym jedzeniem, kolędami i świątecznymi filmami. Ukoronowaniem tego wspólnie spędzonego czasu są wspaniałe prezenty, którymi nawzajem się obdarowujemy. W dzisiejszym tekście zaproponujemy kilka niespodzianek, wprost stworzonych dla businesswoman!

Pierwszą propozycją będzie ubranie ze świątecznym akcentem. Żadna kobieta nie przejdzie obojętnie obok pięknego, świątecznego, wełnianego swetra z łosiem, bądź ogromnym prezentem. W połączeniu z kubkiem gorącej kawy, czy czekolady będzie stanowił on wieczorny must-have każdej fanki świątecznych filmów.

Żadna businesswoman nie jest w stanie wyobrazić sobie kolejnego dnia bez dokładnego planu. Gdzie najlepiej jest zapisać taki plan? W eleganckim, skórzanym notesie. Jeśli obdarowywana kobieta jest indywidualistką i uwielbia się wyróżniać, zdecyduj się na notes ze zwierzęcymi motywami – zebrą, leopardem, czy nawet wężem! Taki gadżet wzbudzi zainteresowanie, którego potrzebuje znaczna większość kobiet.

Zobacz więcej
Torby Mcklein na każdą kieszeń – znajdź coś dla siebie!|news
2015-12-07Torby Mcklein na każdą kieszeń – znajdź coś dla siebie!|news

Galanteria skórzana od Mcklein to produkty najwyższej jakości. Zostały one stworzone z myślą o ludziach biznesu: businesswoman oraz businessmanów, którzy większość swojego dnia spędzają w pracy, na biznesowych kolacjach, czy podczas konferencji i różnego rodzaju biznesowych spotkaniach. Najważniejszą zasadą, jaką rządzi się biznes jest obowiązek pokazywania się w nienagannych strojach oraz perfekcyjnie dobranych dodatkach. Sprawia to, że osoby, przebywające w naszym otoczeniu postrzegają nas jako zadbane, sumienne, odpowiedzialne oraz dążące do osiągnięcia perfekcji w każdym szczególe. Nie wszyscy jednak są w stanie przeznaczyć tysiące złotych na taki dodatek jak torba na laptopa, dlatego właśnie z myślą o nich powstał dzisiejszy tekst, w którym podzielimy torby skórzane Mcklein na kilka kategorii cenowych, dzięki którym łatwiej będzie poruszać się po naszych produktach i – co za tym idzie – wybrać świąteczny prezent, zgodny z oczekiwaniami oraz możliwościami finansowymi.

Torby na laptopa męskie to kilka kategorii cenowych, spośród których możesz wybrać naprawdę piękną torbę, o jakiej marzysz. 399 złotych to cena, jaką trzeba zapłacić za torbę Hubbard. Ta torba na laptopa męska wykonana została z bardzo trwałego nylonu balistycznego i jest dostępna w promocji. Jej jakość w niczym nie odbiega od pozostałych toreb na naszej stronie www.mcklein.pl dzięki czemu nie musisz martwić się, że niższa cena oznacza także niższą jakość. Niższa cena to po prostu promocja na doskonałej jakości torby! Pozostałe torby na laptopa męskie oraz teczki skórzane męskie to wydatek rzędu 550 – 1150 złotych. Wśród nich znajdziesz torby na laptopa wykonane ze stuprocentowej skóry naturalnej w kolorze brązowym lub czarnym oraz w najwyższej cenie – elegancki plecak z odpinanymi ramionami, dzięki którym szybko przekształcisz go w wygodną torbę! To doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn, ceniących wygodę oraz komfort przemieszczania się po mieście bez konieczności ciągłego trzymania torby w rękach.

Zobacz więcej
Obejrzyj i załóż – kilka kobiecych stylizacji na każdy dzień|news
2015-11-29Obejrzyj i załóż – kilka kobiecych stylizacji na każdy dzień|news

Co na siebie założyć? Jaką torebkę dobrać? Z takim dylematem budzi się chyba każda z nas. Bez względu na to, czy mamy garderobę dużą, czy małą, zawsze mamy jeden i ten sam problem. Mcklein wychodząc naprzeciw pragnieniom swoich klientek postanowił zaproponować Wam kilka stylizacji z wykorzystaniem naszych dodatków, które doskonale sprawdzą się w biurze, ale także na popołudniowej kawie, czy wieczornym drinku.

Galanteria skórzana Mcklein to przede wszystkim torby na kółkach damskie. Prezentowana na zdjęciu torba na kółkach Willowbrook to świetny pretekst do szaleństwa oraz zestawienia ze sobą kilku odważnych kolorów. Torba na kółkach to jednocześnie torebka damska skórzana, co pozwala na swobodne poruszanie się po mieście z nawet najcięższą torebką. Skorzystaj z tej niesamowitej hybrydy torby na kółkach z klasyczną torebką i załóż ulubione szpilki w lekkim kolorze. Dopasuj do tego kolorową apaszkę, a apaszkę w innym kolorze przywiąż do ucha torby na kółkach. Do tego klasyczna sukienka w jednolitym kolorze- czarnym lub szarym. Gotowe!

Zobacz więcej
Podniebny lunch w stylu Mcklein|news
2015-11-22Podniebny lunch w stylu Mcklein|news

Samolot to dla wielu osób niemalże widok codzienny. To także miejsce wielu biznesowych spotkań, lub po prostu środek podróży, którego celem są bardzo ważne transakcje, czy prezentacje, często nawet na drugim końcu świata. W trakcie takich podróży, podczas kilkunastogodzinnego lotu zamawiamy posiłki serwowane przez pokładową kuchnię, które coraz częściej wyglądają i smakują jak prawdziwe dania rodem z najlepszych restauracji.

Hitem ostatnich miesięcy jest sushi, do którego wyrobu zatrudnia się coraz lepszych kucharzy, znających techniki, stosowane w najlepszych, gwiazdkowych restauracjach świata. Jeśli jesteś zwolennikiem porannych podróży, z pewnością nie raz próbowałeś pokładowego śniadania. Klasyczne kanapki odeszły do lamusa już kilkanaście lat temu, a aktualnie królującym posiłkiem śniadaniowym jest tzw. Śniadanie francuskie (rogalik i kawa) oraz hiszpańskie (omlet lub naleśnik z pieczarkami i serem żółtym). Oprócz wykwintnych śniadań i sushi, w zależności od destynacji podróży możemy natknąć się także na curry, które jest nieco krytykowane przez biznesmenów, zwłaszcza ze względu na konsystencję i sposób jedzenia. Jeśli chcesz podczas podróży służbowej spróbować pysznego, ostrego curry, lepiej zabierz ze sobą zapasowy garnitur lub koszulę.  

Zobacz więcej
Dopasuj torebkę Mcklein do swojego stylu!|news
2015-11-21Dopasuj torebkę Mcklein do swojego stylu!|news

Mcklein to marka o bogatej przeszłości, a także sporym doświadczeniu w dziedzinie projektowania dodatków i akcesoriów. Galanteria skórzana od Mcklein z powodzeniem łączy ze sobą nowoczesność z tradycyjnością, a wszystko dzięki genialnym, amerykańskim projektantom. Wiele kobiet, pomimo dużej ilości ubrań oraz dodatków ma ogromny problem z odpowiednim ich dopasowaniem. Jak więc dobrać torebkę odpowiednio do ubrań? Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć właśnie na to pytanie.

Klasyczna garsonka. Kobiety preferujące ten typ odzieży z pewnością znajdą coś dla siebie w kategorii „ torby na laptopa damskie”, na naszej stronie internetowej www.mcklein.pl Dział ten poświęcony jest torebkom, które w pełni wpasują się w klimat ponadczasowej perfekcji oraz niezwykle wyrafinowanego gustu. Podkreślisz nimi swoją wysoką pozycję w firmie oraz umocnisz się na pozycji najbardziej stylowej kobiety.

Koszula i marynarka. Strój ten wybierają zwykle kobiety o bardzo dużej pewności siebie, które wiedzą, czego oczekują od życia, jakie są ich cele życiowe i które realizują na każdym kroku. Jeśli należysz do tego typu kobiet, z pewnością znaczną większość swojego czasu spędzasz w podróżach służbowych, prawda? Dlatego najlepszym wyborem mogą okazać się torby na kółkach damskie. To hybryda torby na laptopa oraz jeżdżącego stelaża na kółkach. Decydując się na zakup właśnie torby na kółkach inwestujesz w zdrowe plecy oraz ramiona, które od tej pory nie będą przeciążane zbyt ciężką torebką oraz zbyt ciężkim laptopem, znajdującym się w jej wnętrzu.

Zobacz więcej
Biznes, sport i Mcklein – bądź modny w każdej sytuacji|news
2015-11-18Biznes, sport i Mcklein – bądź modny w każdej sytuacji|news

Będąc szanującym się biznesmenem z pewnością wiesz, jak ważny jest idealny wygląd. Garnitury i koszule to jednak nie wszystko, ponieważ największą i najważniejszą rolę w kreowaniu wizerunku poważnego mężczyzny odgrywają dodatki. I to właśnie o tych dodatkach oraz sytuacjach, w jakich mogą się one przydać powiemy w dzisiejszym tekście.

Praca to miejsce, gdzie męska galanteria skórzana jest zauważana znacznie częściej, niż może się to wydawać. Torby na laptopa męskie, torby na kółkach oraz teczki skórzane to dodatki, które odpowiednio dopasowane do sytuacji oraz stroju mogą sprawić, że zaczniesz być bardziej szanowany, a inni zaczną się z Tobą liczyć.

Torby na laptopa skórzane to bardzo ważny dodatek, dzięki któremu możesz nosić swojego laptopa z domu do pracy. Może stać się to jednak bardzo uciążliwe, zwłaszcza, kiedy nie posiadasz wygodnej torby z przeznaczeniem właśnie do tego typu czynności. Torby na laptopa męskie od Mcklein to coś więcej, niż znana wszystkim bardzo dobrze szmaciana torba. Nasze torby na laptopa wyglądają jak eleganckie torby skórzane z dodatkową, wewnętrzną komorą na przenośny komputer. Od dzisiaj nie musisz nosić dwóch toreb: na laptopa i na dokumenty. Dzięki Mcklein otrzymujesz torby na laptopa, które są połączeniem najważniejszych elementów galanterii skórzanej, a Ty możesz cieszyć się swobodą z ich korzystania i użytkowania.

Zobacz więcej
Najlepszy prezent świąteczny dla kobiety – Mcklein doradza|news
2015-11-17Najlepszy prezent świąteczny dla kobiety – Mcklein doradza|news

Do świąt co prawda jeszcze ponad miesiąc, ale galerie handlowe oraz mniejsze sklepy już atakują nas mikołajami, reniferami, łosiami oraz – co najważniejsze – prezentami. W tym jakże długim w Polsce, ale chyba i na całym świecie, świątecznym okresie możemy czuć się przytłoczeni nadmiarem przedmiotów, będących potencjalnymi „prezentami idealnymi”, a w dokładnym zweryfikowaniu, czego najbardziej potrzebuje Wasz partnerka/żona/matka pomoże Wam dzisiejszy tekst.

Galanteria skórzana to ponadczasowy pomysł na prezent. Nie ma chyba kobiety, która nie ucieszyłaby się, otrzymując w prezencie wymarzoną torebkę. Na tym polu różnią się one diametralnie od mężczyzn, ponieważ torebka stanowi dodatek, który należy często wymieniać, a nie – jak wydaje się to większości mężczyzn – przedmiot, który trzeba kupić na pewnym etapie życia, aby później móc korzystać z niego przez kilkanaście lat. Produkty Mcklein dzielą się na kilka bardzo ważnych kategorii, a każda z nich znajdzie wiele zwolenniczek na całym świecie.

Torby na kółkach damskie to hybryda torby na laptopa ze stelażem na kółkach. Opatentowany produkt Mcklein to właśnie stelaż, który pozwala na przekształcenie torby na laptopa w skórzaną torbę na kółkach. To idealny prezent dla kobiet, będących w częstych podróżach biznesowych, bądź muszących przemieszczać się po mieście w ciągu dnia pracy. Stelaż na kółkach doskonale odciąża ramiona oraz kręgosłup, a co za tym idzie, nie powoduje zwyrodnień barków, czy bólów pleców.

Zobacz więcej
Biżuteria, czy torebka? Rozwiązujemy odwieczny problem kobiet|news
2015-11-16Biżuteria, czy torebka? Rozwiązujemy odwieczny problem kobiet|news

O wyższości kobiecych torebek nad biżuterią, czy też biżuterii nad torebkami mówi się praktycznie od zawsze. Kobietom od wielu lat towarzyszy nieodłączny problem: galanteria skórzana, czy biżuteria? W jego rozwiązaniu (mamy nadzieję!) pomoże poniższy tekst.

Po pierwsze: galanteria skórzana ma więcej zastosowań, niż biżuteria. Torebki damskie skórzane od Mcklein cechują się niezwykłą pojemnością. W ich wnętrzu przechowasz wszystko, czego potrzebujesz przez cały, ciężki dzień pracy. Torby na laptopa damskie oprócz doskonale zorganizowanej przestrzeni posiadają także dodatkową, wzmacnianą kieszeń na laptopa, dzięki czemu będziesz mogła nosić go ze sobą bez obaw- w metrze, autobusie, tramwaju, czy nawet na przednim siedzeniu samochodu! A czy biżuteria może w jakiś sposób pomóc w codziennych trudnościach? Raczej nie!

Po drugie: torby na kółkach damskie marki Mcklein to niesamowity komfort oraz wygodna użytkowania, jakim nie może poszczycić się żadna biżuteria. Dzięki innowacyjnemu systemowi jeżdżących stelaży nawet kilkunastogodzinna wycieczka po mieście nie przyprawi Cię o ból ramienia oraz pleców. A jeśli mówimy o biżuterii, zbyt ciężkie kolczyki mogą spowodować ból uszu. Czy galanteria skórzana od Mcklein nie jest bardziej kuszącym rozwiązaniem?

Zobacz więcej
Czy Ojciec Chrzestny korzystałby z toreb Mcklein?|news
2015-11-15Czy Ojciec Chrzestny korzystałby z toreb Mcklein?|news

Film Ojciec Chrzestny to bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych wśród mężczyzn filmów świata. Pomimo upływu lat wciąż jest on uznawany za ważny, a teksty wypowiadane przez aktorów ciągle wykorzystywane są w codziennym życiu przez fanów tego filmu. Postanowiliśmy zadać sobie pytanie, czy Ojciec Chrzestny (jeśli oczywiście miałby taką okazję) korzystałby z toreb Mcklein?

Torby na kółkach to produkt, który z pewnością znalazłby się na honorowym miejscu w garderobie Ojca Chrzestnego. Jej niesamowita konstrukcja pozwala na błyskawiczne doczepienie torby na jeżdżący stelaż na kółkach. W jakim wypadku sprawdziłoby się takie rozwiązanie? Przede wszystkim podczas „transakcji”, kiedy przyjeżdżając na wyznaczone miejsce torby napełniają się pieniędzmi i ciężko jest je podnieść. Wtedy wystarczy przymocować ją do specjalnego stelaża, aby już po kilku sekundach móc prowadzić torbę jak klasyczną walizkę na kółkach.

Torby na laptopa mogłyby przydać się Ojcowi Chrzestnemu, gdyby oczywiście żył on w naszych czasach. Ich piękny design z pewnością przypadnie do gustu każdemu poważnemu biznesmenowi, który ceni sobie klasyczny wygląd dodatków. Galanteria skórzana i wchodzące w jej skład torby na laptopa od Mcklein to także dobrze przemyślane wnętrze- obok dedykowanej laptopom komory na laptopa znajduje się też tu także kilka komór na dokumenty, wbudowany organizer, czy wizytownik. Dodatkowy pasek na ramię każdej torby na laptopa to wypełniony odciążającą plecy pianką pasek, który pozwala cieszyć się komfortem noszenia nawet ciężkiej torby na laptopa bez uczucia dyskomfortu praktycznie przez cały dzień.

Zobacz więcej
Kobiecy świat z Mcklein u boku|news
2015-11-06Kobiecy świat z Mcklein u boku|news

Praca, randka, zakupy, przyjaciółki… Życie kobiet wcale nie jest tak doskonale zorganizowane i piękne jak to, pokazywane w amerykańskich komediach romantycznych. Zwykle brakuje nam czasu na lunch, kawę i zadbanie o co najmniej jeden z przedstawionych powyżej obszarów. To od nas zależy, w jaki sposób zorganizujemy swój czas wolny oraz ten, podczas całego tygodnia pracy, ale już rolą firmy Mcklein jest dostarczyć swoim użytkowniczkom rozwiązań, które pomogą im podczas tych codziennych zmagań.

Praca – galanteria skórzana od Mcklein wyposażona została w mnóstwo wewnętrznych organizerów, które pomagają w uporządkowaniu dokumentów i innych papierów, kluczowych w codziennej pracy. Torebki skórzane damskie posiadają także zewnętrzne kieszonki, dzięki którym drobne przedmioty potrzebne w drodze do pracy, jak i funkcjonowaniu w niej, takie jak chusteczki higieniczne, czy kosmetyki będą zawsze pod ręką. Torby na laptopa damskie także są wyposażone we wspomniane wcześniej kieszonki oraz przegrody z dodatkową komorą na laptopa, zabezpieczoną grubą pianką typu ABE, co uchroni komputer przed wstrząsami oraz uderzeniami.

Randka – firma Mcklein wie, jak ważny dla ich klientek jest nienaganny i wyrafinowany wygląd. Dlatego właśnie nasza galanteria skórzana zaprojektowana została tak, by podkreślić kobiecość oraz wyjątkowość każdego stroju oraz każdej użytkowniczki. Torebki damskie skórzane od Mcklein to jedne z najbardziej przemyślanych designów na rynku, cechujących się wyjątkowym, ręcznym wykończeniem, dbałością o detale oraz najwyższej jakości włoską skórą naturalną. Bez względu na to, którą z nich wybierzesz, możesz być pewna, że wyglądasz świetnie i wyjątkowo!

Zobacz więcej
Męskie życie, męski styl|news
2015-11-05Męskie życie, męski styl|news

Męskie życie kręci się dookoła kilku rzeczy. Pracy, życia rodzinnego, przyjaciół i wyglądu. W mniejszym lub większym stopniu każdy mężczyzna poświęca tym obszarom praktycznie cały swój czas.

W dzisiejszym artykule skupimy się przede wszystkim na wyglądzie oraz pracy, które połączone w odpowiedni sposób stworzą świetną, biznesową wizytówkę mężczyzny.

W każdej pracy liczą się przede wszystkim umiejętności oraz predyspozycje do pracy w konkretnym sektorze. Finansowym, nieruchomościowym, czy też medycznym. Jednak bez względu na sektor, ważne jest posiadanie umiejętności przydatnych w każdego rodzaju pracy biurowej, w której chcesz osiągnąć najwyższą pozycję.

Umiejętności negocjacyjne, przywódcze oraz zarządzania czasem to umiejętności, bez których w dzisiejszym świecie nie osiągniesz niczego. Każdy nowo zatrudniany pracownik musi posiadać te cechy, ponieważ przez cały okres pracy będą formowały go one jako przyszłego lidera grupy, managera, czy wiceprezesa. Aby je rozwijać, należy stuprocentowo wykorzystywać przydarzające się podczas pracy szanse, na przykład na dowodzenie grupą projektową. Dzięki temu nie tylko staniesz się lepszym dowódcą, ale także poznasz nowe osoby i nawiążesz z nimi bliższe stosunki.

Zobacz więcej
Mcklein - jakość XXI wieku|news
2015-10-31Mcklein - jakość XXI wieku|news

Zdarzyło się Wam kupić rzecz, która po kilku tygodniach, czy miesiącach po prostu się zepsuła? Zniszczony, rozciągnięty t-shirt, torba z pękniętą podszewką, urwane ucho i wiele, wiele innych wad to coś, z czym stykamy się przy praktycznie każdych zakupach. Wydawać by się mogło, że w im lepszym sklepie kupimy daną rzecz, tym dłużej ona wytrzyma. Nic bardziej mylnego. Robiąc zakupy w nawet najdroższych sieciówkach już po kilku tygodniach możemy zaobserwować przecierającą się podszewkę torby, czy nawet utratę blasku tworzywa, z jakiego wykonana jest torba. Tęsknicie za czasami, kiedy kupując daną rzecz, kupowaliście produkt na lata? Jeśli tak, gorąco polecamy torby Mcklein!

Galanteria skórzana wyprodukowana przez Mcklein to przede wszystkim kraj pochodzenia: USA. Nie Chiny, nie Egipt, a USA. To właśnie tam powstaje galanteria skórzana, stanowiąca gwarancję trwałości na lata. Torby skórzane, torby na kółkach i torby na laptopa produkowane są z najwyższej jakości naturalnej skóry włoskiej, dzięki czemu nasze torby nie rozpadną się po kilku miesiącach. Jesteśmy firmą, której zależy na szacunku wśród swoich klientów, a chcemy osiągnąć to poprzez ogromne ich zadowolenie. A naszą misją jest zadowolenie dzięki jakości.

Torby na laptopa damskie oraz torby na laptopa męskie od Mcklein to wyjątkowo wytrzymałe uszy, ekstremalnie mocne nici oraz podszewka, która nie zniszczy się dlatego, że… używacie torby. Dodatkowo, nasze torby na laptopa wyposażone są w mnóstwo świetnie wbudowanych komór oraz przegródek, pozwalających na wygodne korzystanie z torby bez obaw o zbyt słaby zamek, czy sztywną konstrukcję torby.


Zobacz więcej
Męski niezbędnik na męski wieczór|news
2015-10-30Męski niezbędnik na męski wieczór|news

Męski wieczór to nie tylko alkohol i rozmowy o wszystkim i o niczym. To prawdopodobnie jeden wieczór w ciągu całego tygodnia, podczas którego możesz naprawdę się odprężyć i zapomnieć o stresie związanym z pracą oraz szefem. To także czas, w którym powinieneś zaprezentować się z jak najlepszej strony, w czym pomoże Ci dzisiejszy poradnik Mcklein.

Spodnie – zwykle dżinsy, czasami spodnie typu chino. Ważne, żebyś podczas tego wieczoru nie przejmował się zbyt wąskimi nogawkami, niewygodny guzikiem, ale przede wszystkim, abyś czuł się luźno i swobodnie. Nie warto wybierać spodni materiałowych, ponieważ nadają się one tylko i wyłącznie do pracy, a chyba nie chcesz wyglądać sztywno i zbyt oficjalnie? To nie rozmowa o pracę!

Buty – mężczyźni podzieleni są na kilka grup. Jedni preferują najbardziej kultowe trampki na świecie, inni adidasy z literą, znajdującą się w alfabecie pomiędzy M, a O. Są jednak mężczyźni, którzy lubią bardziej eleganckie buty, z jasnej brązowej skóry lub – w czasie lata – mokasyny. Przedstawione propozycje są jak najbardziej odpowiednie na męski wieczór, jednak musisz pamiętać o odpowiednim ich zestawieniu. Trampki nie pasują do spodni typu chino, a skórzane buty nie pasują do każdych dżinsów. Jeśli masz z tym problem, warto podczas kupowania ich w sklepie sprawdzić, czy sklepowy manekin nie podpowiada, z czym można je łączyć.

Zobacz więcej
Walcz ze stresem w stylu Mcklein! Część druga: pieniądze i czas.|news
2015-10-24Walcz ze stresem w stylu Mcklein! Część druga: pieniądze i czas.|news

W świecie biznesu i pracy ciężko o chwilę spokoju i wytchnienia na uporządkowanie prywatnych spraw oraz prawdziwy relaks. Jak wobec takiego problemu poradzić sobie z zarządzaniem naszymi indywidualnymi finansami i znalezieniem czasu na ulubione hobby?

Pieniądze to nie wszystko, ale właśnie to „wszystko” możemy osiągnąć dzięki pieniądzom. Dlatego zarządzanie finansami jest bardzo ważne i powoduje wiele napięć na linii partner-partnerka. Nawet pracując kilkanaście godzin dziennie musimy wygospodarować kilka minut w tygodniu na uporządkowanie spraw finansowych. Jak najprościej to zrobić? Praktycznie wszystkie banki oferują już aplikacje mobilne, które zdecydowanie ułatwiają i usprawniają proces porządkowania domowych finansów. Możesz zrobić to w biurze, w drodze do domu, do pracy, czy nawet w windzie! Mcklein także ma na to sposób: torby na laptopa, torby na kółkach oraz teczki skórzane męskie wyposażone zostały we wbudowane organizery oraz małe komory, które znacznie ułatwią dbanie o porządek w finansowych sprawach. Jak? Torby skórzane od Mcklein wyposażone w organizery to świetny sposób na porządek w papierowych rachunkach, małe, zapinane na zamek kieszonki to dobre rozwiązanie dla osób, które mają problem z drobnymi pieniędzmi, a większe, zapinane na zamek przegródki to dedykowane portfelom miejsce, dzięki czemu nie musisz obawiać się o to, że w czasie podróży do pracy ktoś ukradnie Twój portfel.


Zobacz więcej
W czym Mcklein jest lepszy od innych firm?|news
2015-10-23W czym Mcklein jest lepszy od innych firm?|news

Galanteria skórzana to dodatek, bez którego w świecie biznesu praktycznie nie można istnieć. Torby na laptopa, torebki damskie skórzane, torby na ramię męskie, teczki skórzane – to właśnie dzięki nim budujemy nasz obraz w oczach innych. Te dodatki sprawiają, że zaczynamy być postrzegani jako osoby bogate, zamożne, znajdujące się na właściwej pozycji lub aspirujące do wyższego stanowiska. Aby zasłużyć sobie na taką opinię, należy przy wyborze wspomnianych wcześniej dodatków pokierować się zwłaszcza marką. W czym Mcklein jest lepszy od innych firm?

Jakość – wysokiej jakości wykonanie naszych produktów sprawia, że wybierając Mcklein, otrzymujesz produkt na lata. Wszystkie nasze torby na kółkach, torebki damskie skórzane, czy nawet torby na laptopa zostały wykonane z największą starannością. Mcklein to doskonale wszyta podszewka, która z uwagi na użycie trwałego materiału nie ulegnie zniszczeniu. To także świetnie wykończone detale takie jak obszycia, zamek i wszystkie inne strategiczne miejsca, które mogą przysporzyć dużo kłopotu w codziennym użytkowaniu, jeśli zostały nieprawidłowo wykończone.

Zobacz więcej
Jak nosić torby Mcklein? Poradnik eleganckiego biznesmena i bizneswoman|news
2015-10-14Jak nosić torby Mcklein? Poradnik eleganckiego biznesmena i bizneswoman|news

Galanteria skórzana produkowana przez firmę Mcklein to bardzo szeroki wybór przeróżnych produktów. Na www.mcklein.pl możesz zapoznać się z naszą bogatą ofertą, wybierając odpowiedni dla siebie produkt. W dzisiejszym artykule poradzimy, która torba będzie najodpowiedniejsza właśnie dla Ciebie!

Torby na kółkach – to hybryda torby na laptopa i torby podróżnej. W tym wypadku klasyczna torba na laptopa została powiększona i wzbogacona o kilka dodatkowych komór i przegródek oraz zwiększone zostały jej wymiary. Dzięki temu torba ta jest idealną propozycją dla osób zmuszonych do częstych podróży służbowych, czy biznesowych wyjazdów. Torby na kółkach damskie oraz torby na kółkach męskie dają także komfort codziennego podróżowania komunikacją miejską osobą, które cierpią na choroby pleców, czy barków. Dlaczego? Torba na laptopa po przypięciu do załączonego w zestawie stelaża na kółkach pozwala na gładkie i szybkie przemieszczanie się nawet po najbardziej ruchliwych miastach, odciążając Twoje plecy oraz ramiona. Torby na kółkach Mcklein produkowane są w dwóch rodzajach: damskim oraz męskim, dzięki czemu ich kolorystyka oraz styl są dopasowane zarówno do męskich, jak i damskich potrzeb!Zobacz więcej
Kiedy boli głowa, a praca się nie kończy|news
2015-10-13Kiedy boli głowa, a praca się nie kończy|news

Ból głowy i jesienne przemęczenie to temat, który nie jest obcy żadnej pracującej osobie. Bez względu na miejsce pracy – biuro, open space, własny gabinet ból głowy i przemęczenie mogą pojawiać się bez ostrzeżenia, powodując ogromny spadek wydajności i dobrego samopoczucia, pociągając za tym konsekwencje w postaci zaległości i błędów w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Jak więc skutecznie walczyć z nimi podczas jesieni?

Witaminy. Możesz w to wierzyć, bądź nie, ale odpowiednia ilość konkretnych witamin w organizmie może przyczynić się do znacznego wzrostu koncentracji, podniesienia odporności, ale przede wszystkim zwiększenia wydajności całego organizmu. Dzielimy się jednak na zwolenników witamin sztucznych (w postaci suplementów) oraz witamin naturalnych, znajdujących się w owocach i warzywach. Niewątpliwie mają one swoje plusy i minusy, ale bez względu na to, jaką formę ich przyjmowania wybierzesz, możesz być pewien, że boląca głowa i przewlekłe zmęczenie będą pojawiały się znacznie rzadziej, niż dotychczas. Naturalne witaminy, znajdujące się w owocach i warzywach możesz dostarczyć organizmowi w formie sałatki owocowej, koktajli, bądź popularnych ostatnio smoothies. Stosując dietę owocowo-warzywną możesz także zrzucić kilka zbędnych kilogramów, a więc upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu! Suplementy diety wzbogacone o witaminy to propozycja dla osób, które absolutnie nie mają czasu, bądź ochoty na codzienne przygotowywanie kolorowych sałatek owocowych i miksowanie warzyw i owoców. Pamiętaj, że w aptekach dostępne są nawet witaminy dopasowane do płci, dzięki czemu niedobory poszczególnych witamin zostaną uzupełnione jeszcze dokładniej, niż w przypadku suplementów „ogólnych”.

Zobacz więcej
To już ósma?! Nie zaśpij – nie warto!|news
2015-10-12To już ósma?! Nie zaśpij – nie warto!|news

Problem porannego wstawania dotyczy chyba wszystkich. Ciepłe łóżko i możliwość spania dłużej, niż możemy wydaje się być tak kusząca, że w Polsce i na całym świecie z przywileju tego starają się korzystać miliony ludzi. Z różnymi skutkami.

Typowy schemat pobudki wygląda następująco: budzik, otwarcie oka, sięgnięcie po telefon, wyłączenie budzika, zamknięcie oka i pójście spać. Wygrywają ci, którzy pomiędzy ostatnim, a przedostatnim punktem włączą drzemkę. Ci drudzy mają wtedy znacznie więcej problemów… Powodów, dla którego nie jesteśmy w stanie skutecznie obudzić się na dźwięk własnoręcznie nastawionego budzika jest kilka.

Zwykle jest to pogoda: widząc za oknem deszcz, wichurę, czy inne równie nieprzyjemne zjawiska pogodowe, nie ma chyba osoby, która wychodzi do pracy z uśmiechem na ustach. Nie można jednak uzależniać swojej wydajności w pracy (powiązanej bezpośrednio ze sposobem, w jaki codziennie rano wstajemy i szykujemy się do pracy) od kilku spadających z nieba kropel. W przezwyciężeniu tej niechęci do nieprzyjemnych zjawisk klimatycznych pomoże zakup dodatku, który uchroni przed ich skutkami ubocznymi. Ładny i drogi parasol, piękny płaszcz przeciwdeszczowy, czy obrzydliwie drogie gumiaki? Czemu nie! Jeśli od nich ma zależeć Twoje samopoczucie, wszystkie chwyty są dozwolone!

Zobacz więcej
Mcklein w reklamie Allegro – obejrzyjcie spot!|video
2015-10-05Mcklein w reklamie Allegro – obejrzyjcie spot!|video

Ostatnia kampania reklamowa Allegro robi oszałamiającą karierę w telewizji oraz na youtube. Pierwszą z cyklu reklam była ta, opowiadająca historię domu i jego mieszkańców, druga natomiast chwyta za serce, podążając za bohaterami od momentu przygarnięcia psa z ulicy, aż do jego całkowitego zadomowienia się w mieszkaniu. Obie te reklamy mają na celu ukazanie przytulnego klimatu domowego wnętrza oraz tego, jak wygląda życie codzienne jego mieszkańców.

W drugim spocie reklamowym w kilku scenach pojawia się nasz flagowy produkt, czyli teczka skórzana Reagan, pochodząca z kolekcji Mcklein! Jesteśmy niesamowicie dumni z tego wyróżnienia, ponieważ znalezienie się w tak ważnej reklamie wcale nie jest proste!

Chcemy także pochwalić się, że galanteria skórzana Mcklein zaczyna cieszyć się w Polsce coraz większą popularnością, co oznacza, że Polaków coraz bardziej zaczyna interesować wysoka jakość produktów, ale także ich pochodzenie. Galanteria skórzana Mcklein to stuprocentowe pochodzenie z USA, a nie tak jak w większości przypadków innych producentów – z Chin.

Zobacz więcej
Walcz ze stresem w stylu Mcklein! Część pierwsza: samochód i podróże|news
2015-09-28Walcz ze stresem w stylu Mcklein! Część pierwsza: samochód i podróże|news

Stres towarzyszy każdemu praktycznie każdego dnia. Najczęściej w pracy, ale często także w drodze do pracy, w trasie, czy nawet w zwykłym sklepie! W dzisiejszym artykule skupimy się na pokonywaniu stresu, związanego właśnie z podróżami.

Podróże biznesowe to wydarzenie bezpośrednio związane z życiem większości osób pracujących w dużych firmach, korporacjach, szczególnie tych, posiadających oddziały na całym świecie. Możliwość uczestniczenia w nich jest pewnego rodzaju wyróżnieniem, świadczącym o wysokich kompetencjach osoby jako pracownika, ale także o zyskaniu dużej sympatii kierownictwa.

Jednym z największych stresów osób, zmuszonych do częstych podróży służbowych są problemy z rezerwacjami środków transportu. Nieprawidłowa rezerwacja, zły termin podróży, brak miejsca, o które prosiliśmy – to tylko niektóre z nich. Aby w przyszłości uniknąć podobnych nieprzyjemności, należy przed każdą podróżą sprawdzić otrzymane bilety i jeśli wystąpi taka konieczność – skontaktować się z przewoźnikiem i upewnić się, że przypisane nam miejsce jest dokładnie tym, o które prosiliśmy. Osoby, dokonujące rezerwacji dla pracowników czasami mogą się zwyczajnie pomylić, a niejednokrotnie zdarza się, że przewoźnicy błędnie rezerwują miejsca, nie dysponując żadnymi innymi.


Zobacz więcej
Jesienne nowości – co poszerzy naszą ofertę?|news
2015-09-27Jesienne nowości – co poszerzy naszą ofertę?|news

Już za kilka dni w naszym sklepie internetowym www.mcklein.pl pojawi się kilka nowości. Będą to przepiękne torebki damskie skórzane z najnowszej linii Mcklein, prosto z USA. Ciesząc się naszymi najnowszymi nabytkami, pragniemy przedstawić Wam torebki damskie, które już wkrótce będą mogły znaleźć się w Waszych domach.

Dwiema torebkami, przypływającymi do nas z USA są torebka damska Glenna oraz Serafina. Zarówno jedna jak i druga to fantastyczna torebka damska skórzana, będąca odpowiedzią na najmodniejsze w tym sezonie wzory, pochodzące od największych projektantów świata. Ich oryginalny design przyciąga uwagę, a przepiękny kolor sprawia, że żadna z jej posiadaczek nie pozostanie niezauważona nawet wśród największego tłumu! Ta torebka damska to jednocześnie torba na laptopa damska, co oznacza, że kupując jeden produkt, otrzymujesz w tej cenie aż dwie fantastyczne torby i mnóstwo przydatnych funkcji! Wzmacniana specjalną pianką przegroda na laptopa pozwala na swobodne podróżowanie z laptopem nawet komunikacją miejską oraz metrem, a duża ilość przegródek i kieszeni pomoże w segregacji i zaprowadzeniu porządku nawet wśród dużej ilości dokumentów. Od tej pory bieg z torebką, we wnętrzu której spoczywa laptop pozostanie absolutnie bez wpływu na stan Twojego urządzenia elektronicznego, a wszystko to za sprawą dodatkowych, wewnętrznych wzmocnień i usztywnień.

Zobacz więcej
Mcklein na każdą okazję|news
2015-09-23Mcklein na każdą okazję|news

Akcesoria, które towarzyszą nam w codziennym życiu są bardzo ważne. Dzięki nim wyrażamy siebie oraz przede wszystkim manifestujemy wysoką pozycję w firmie, czy też w całym życiu. Torby na laptopa, torebki damskie skórzane, czy wiele innych akcesoriów, wchodzących w skład galanterii skórzanej pomagają w codziennym życiu, nie tylko podczas pracy, ale także w czasie służbowych wyjazdów. Mcklein posiada szeroką ofertę galanterii skórzanej, dlatego dzisiaj przedstawiamy pokrótce charakterystykę naszych produktów oraz doradzamy, w jakich sytuacjach przydadzą się poszczególne rzeczy.

Torby na kółkach to zdecydowanie nasz flagowy produkt. Opatentowany, amerykański system stelaży na kółkach pozwala na korzystanie z torby na laptopa także jako walizki na wygodnych kółkach. Po dotarciu do celu podróży, wystarczy odpiąć stelaż i już po kilku sekundach możemy cieszyć się piękną torbą na laptopa. Ten produkt polecamy osobom zmuszonym do częstych podróży służbowych, ale także weekendowych wypadów za miasto, podczas których nie potrzebujemy ogromnej walizki, a średniej wielkości torby z mnóstwem poręcznych schowków oraz kieszeni.

Torby na laptopa stanowią odpowiedź na codzienne potrzeby zapracowanych ludzi biznesu i wielkiego świata transakcji giełdowych, akcji, umów, kontraktów oraz fuzji. Torby na laptopa damskie oraz torby na laptopa męskie, dostępne na naszej stronie internetowej www.mcklein.pl to najwyższa jakość wykonania torby doskonale zaprojektowanej przez najlepszych, amerykańskich designerów, których celem było stworzenie produktu na miarę potrzeb każdej businesswoman oraz każdego businessmana. Rewolucyjność toreb polega na dodatkowej, wyjątkowo wzmocnionej komorze na laptopa, która zabezpiecza go przed wstrząsami i uderzeniami, na jakie podczas całego pracowitego dnia narażona może być torba.

Zobacz więcej
Jak odróżnić skórę naturalną od sztucznej? Poradnik Mcklein|news
2015-09-22Jak odróżnić skórę naturalną od sztucznej? Poradnik Mcklein|news

Dzisiejszy artykuł powstał z myślą o osobach, które planują zakup torby na kółkach, bądź torby na laptopa, znajdującej się w naszym sklepie internetowym www.mcklein.pl W dzisiejszym świecie pełnym sklepów internetowych oraz niezliczonych ilości sklepów stacjonarnych, ciężko jest znaleźć tą wymarzoną torbę. Okazuje się także, że w znacznej większości tych sklepów oferowane są produkty w bardzo niskiej jakości i o ogromnie wysokich cenach.

Mając na myśli jakość, nie chodzi nam tylko i wyłącznie o wykonanie. Przede wszystkim o materiał, z jakiego uszyta została dana torba. Galanteria skórzana marki Mcklein to gwarancja toreb, do których produkcji użyta została stuprocentowa skóra naturalna. Niestety, kupując w innych sklepach, zwłaszcza stacjonarnych, możemy za bardzo zasugerować się wysoką ceną, która teoretycznie powinna gwarantować naturalność skóry. Rzeczywistość jest jednak inna. Producenci, chcąc zaoszczędzić, produkują torby ze sztucznych skór do złudzenia przypominających naturalną, by za jak najwyższe cenę sprzedać jak najtańszy w produkcji towar. Chcąc pomóc naszym klientom odróżnić prawdziwą skórę naturalną od skóry sztucznej, prezentujemy krótki i przydatny poradnik.

Skóry sztuczne, to tzw. skóry syntetyczne, eco-skóry, skóry ekologiczne, czasami nazywane także imitacją skóry, podczas gdy skóry naturalne są skórami pozyskiwanymi ze zwierząt, poddane długotrwałemu procesowi garbowania oraz wykończenia, co służy zwiększeniu ich trwałości i wytrzymałości.

Zobacz więcej
Galanteria skórzana Mcklein. Co znajduje się w naszej ofercie?|news
2015-09-16Galanteria skórzana Mcklein. Co znajduje się w naszej ofercie?|news

Mcklein to firma specjalizująca się w produkcji szeroko pojętej galanterii skórzanej. Główna siedziba Mcklein mieści się w USA, co świadczy o naszym ogromnym doświadczeniu oraz świetnych produktach. Wszystko, co tworzymy projektowane jest z pasją i zaangażowaniem, dlatego w poniższym artykule pragniemy przedstawić naszym klientom szeroką ofertę produktów Mcklein.

Torby na kółkach. To opatentowane torby, posiadające oddzielny stelaż na kółkach. Pozwala on na podróżowanie z klasyczną torbą jak z walizką, a w momencie dotarcia na wyznaczone miejsce, także na odpięcie stelaża i korzystanie z niej jak z normalnej torby. Torby na kółkach marki Mcklein występują w dwóch kategoriach: torby na kółkach damskie i torby na kółkach męskie. Te pierwsze charakteryzują się delikatnym designem oraz uniwersalnością – każda z nich pasuje zarówno do damskiego garnituru jak i do delikatnej sukienki. Torby na kółkach męskie są z kolei zaprojektowane tak, by podkreślać męski styl każdego z ich użytkowników. Torby na kółkach damskie występują w dwóch wariantach kolorystycznych- czarnym i wiśniowym, natomiast torby na kółkach męskie w kolorze czarnym oraz brązowym. Torby na kółkach Mcklein to gwarancja najwyższej jakości oraz stuprocentowej naturalnej skóry, a także patentu, jakiego nie posiada żadna inna firma!

Torby na laptopa. W dzisiejszym świecie biznesu nie można funkcjonować bez własnego laptopa. Bez względu na to, czy przebywamy w biurze, w podróży, na konferencji, spotkaniu biznesowym, czy w jakimkolwiek innym miejscu- brak laptopa oznacza całkowite wykluczenie z gry. Dlatego właśnie Mcklein stworzył torby na laptopa z myślą o prawdziwych ludziach biznesu.

Zobacz więcej
Podstawy biznesowego spotkania|news
2015-09-15Podstawy biznesowego spotkania|news

Życie większości z nas zaczyna przypominać straszną rutynę: sen, praca, jedzenie, sen, weekend. Aby nie dać się zwariować najlepiej jest włożyć mnóstwo wysiłku w to, by praca, do której wstajemy codziennie rano sprawiała nam najwięcej przyjemności. Dzisiejszy tekst został stworzony z myślą o ludziach biznesu, który często uczestniczą w ważnych spotkaniach, konferencjach oraz prezentacjach. Przedstawimy w nim pokrótce najważniejsze punkty, o których nie możesz zapomnieć, chcąc zrobić dobre pierwsze wrażenie.

1.       Po pierwsze – całowanie w rękę to przeżytek. Znaczna część kobiet uważa ten gest za zbyt „prywatny” oraz taki, który nie powinien mieć miejsca w biznesowych relacjach. Jeśli chcesz przywitać się z kobietą w delikatny sposób, wystarczy zwyczajny uścisk dłoni. Oczywiście lżejszy, niż przy powitaniach z mężczyznami.

2.       Wymiana wizytówek. Część osób uważa, że powinno wymienić się nimi dopiero na zakończenie spotkania. Nic bardziej mylnego. Wizytówki najlepiej jest rozdać na samym początku spotkania, tuż po powitaniu, ponieważ dzięki temu podczas naszego przemówienia, czy rozmowy, rozmówca będzie miał okazję na przyswojenie zawartości wizytówki, ewentualne zadanie pytania oraz wzrokowe zapamiętanie nazwy reprezentowanej przez nas firmy.

3.       Jeśli to Ty zapraszasz na kolację również Ty musisz za nią zapłacić. Na tym polu niestety nie ma taryfy ulgowej. Bez względu na wysokość rachunku po prostu nie wypada nie zapłacić za swoich gości.

Zobacz więcej
5 sytuacji, w których torby Mcklein są niezastąpione!|news
2015-09-085 sytuacji, w których torby Mcklein są niezastąpione!|news

Poszukiwania idealnej torby mogą trwać latami. Jednak jeśli trafiłeś na naszą markę Mcklein, nie musisz szukać dalej. Galanteria skórzana to nasz znak firmowy, dlatego właśnie przedstawimy kilka sytuacji, w których torby na kółkach oraz torby na laptopa marki Mcklein to niezastąpione rozwiązanie!

1.       Częste podróże służbowe. Jeśli jesteś zmuszony do częstego podróżowania wiesz, jak ważna jest wygoda i komfort użytkowania toreb. Stworzone przez Mcklein torby na kółkach damskie oraz torby na kółkach męskie to kwintesencja potrzeb każdego, podróżującego człowieka biznesu. Wyposażone w doskonale prowadzący się wózek oraz wygodną rączkę, pozwalają na wygodne przemieszczanie się nawet z bardzo ciężką torbą. Torby na kółkach firmy Mcklein odciążają kręgosłup oraz ramiona, dzięki czemu podróżowanie stanie się przyjemnością, a nie udręką.

2.       Spotkania biznesowe wymagają ciągłego skupienia oraz nienagannego wyglądu w każdej sytuacji. Torby na laptopa damskie oraz torebki damskie skórzane, wyprodukowane przez firmę Mcklein wyposażone zostały w wiele poręcznych komór oraz przegródek, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o żadnym ważnym dokumencie, a Twoje wizytówki zawsze będą znajdowały się w jednym miejscu. Także torby na laptopa męskie, teczki skórzane oraz torby na ramię skórzane, dedykowane mężczyznom zostały zaprojektowane tak, by służyć swoją innowacyjnością podczas każdego służbowego spotkania. Ich fantastyczna konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie laptopa, oddzielonego od dokumentów specjalną przegrodą, zbudowaną z pianki chroniącej urządzenie przed nadmiernymi wstrząsami. Dodatkowo, design toreb męskich jak i damskich został stworzony z myślą o dyrektorach, czy osobach pracujących na ważnych stanowiskach w dużych firmach, a co za tym idzie, design ten odpowiada wymaganiom oraz standardom każdego biznesowego spotkania, a także konferencji.

Zobacz więcej
Gdy zimno i mokro dookoła. Eleganckie i ciepłe ubrania|news
2015-09-07Gdy zimno i mokro dookoła. Eleganckie i ciepłe ubrania|news

Nieważne, czy to za sprawą ocieplenia, czy też ochłodzenia klimatu, pogoda zdecydowanie przestała nas rozpieszczać. Lato jest stanowczo zbyt gorące, a jesień przychodzi zbyt szybko. Po niezwykle gorącym lecie, bardzo szybko nadeszła paskudna jesień, która (jak podejrzewamy) rozpanoszyła się już na dobre. W dzisiejszym artykule poradzimy, w co się ubierać, aby podczas tych chłodnych dni wyglądać elegancko, ale jednocześnie nie zmarznąć.

Przede wszystkim warto zamienić cienką bawełnę na grubszą wełnę. Paniom radzimy wybranie sukienek, spódnic oraz marynarek, stworzonych z materiałów z domieszką wełny. Sprawi ona, że nawet w krótkiej spódnicy podczas takiej zimnej jesieni będzie cieplej, niż w klasycznych, bawełnianych ubraniach. Mężczyźni chodzący na co dzień w garniturach nie mają na tym polu zbyt wielkiego pola do popisu, ponieważ nie można ubrać pod nie niczego, co mogłoby podwyższyć temperaturę ciała. Na szczęście jednak istnieje mnóstwo garniturów, które uszyte zostały z wełny, bądź składają się z niej tylko w pewnym stopniu. Wybór takiego rodzaju ubrań zagwarantuje mniejszą przepuszczalność chłodnego powietrza oraz zwiększenie funkcji grzewczych.

Wiadomo, że mężczyznom zwykle nie przeszkadzają niże temperatury i są oni zdecydowanymi ich zwolennikami. Niestety, wśród kobiet entuzjazm spowodowany obniżeniem temperatur nie jest już tak duży. Dlatego też wybór ubrań, chroniących przed jesiennym chłodem jest w przypadku damskiej garderoby znacznie większy. Cienkie sweterki oraz narzutki to dobry pomysł na rozpoczęcie jesiennej walki z chłodem. Możemy połączyć je z marynarkami oraz spódnicami, sprawiając, że całość będzie wyglądała bardzo świeżo i lekko. W przypadku niższych temperatur warto jest zastanowić się nad wełnianą sukienką, bądź obszernym swetrem w jasnym kolorze, połączonym z odpowiednio eleganckimi spodniami. Taki zestaw nie spotka się z krytyką w pracy, a dzięki niemu chłód znacznie mniej da się we znaki.

Zobacz więcej
Mcklein daje radę, czyli lotniskowy survival|news
2015-09-04Mcklein daje radę, czyli lotniskowy survival|news

O tym, że podróże służbowe nie należą do najprzyjemniejszych wiadomo już od dawna. Są to zwykle bardzo krótkie, kilkudniowe, a czasami nawet jednodniowe podróże, podczas których trzeba załatwić mnóstwo rzeczy jednocześnie, a przeznaczonego na wykonanie tych czynności czasu jest zbyt mało.

Istnieje jednak kilka sposobów na umilenie nieprzyjemnych podróży oraz sprawienie, że staną się one przede wszystkim znacznie wygodniejsze niż do tej pory. Wszystko za sprawą produktów Mcklein, które pomogą przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Galanteria skórzana projektowana w naszych pracowniach to kwintesencja kilku cech: wygody, wysokiej jakości, luksusu oraz biznesu.

Podróżowanie z niewygodną torbą może stać się prawdziwą udręką, dlatego postanowiliśmy stworzyć torby na kółkach. To połączenie ogromnej torby na laptopa z wygodnym, ruchomym stelażem, którego unikalna konstrukcja pozwala na zamontowanie na niej torby już w kilka sekund. Stelaż ten sprawia, że przemieszczanie się na obszarze lotniska, czy dworca jest znacznie prostsze i wygodniejsze, niż dotychczas. Dedykowane stelażom torby skórzane zostały wyposażone w mnóstwo komór oraz przegródek, w tym przeznaczoną do przechowywania laptopów kieszeń. Została ona wykonana ze specjalnej pianki, która izoluje sprzęt od nadmiernych wstrząsów i uderzeń, gwarantując bezpieczeństwo przez całą podróż. Pozostałe komory to doskonałe miejsce do przechowywania dodatkowego garnituru, niezbędnych podczas podróży akcesoriów, czy dokumentów. Na zewnątrz niektórych modeli naszych toreb na kółkach znajduje się kieszeń na butelkę z wodą, dzięki czemu nie ma potrzeby otwierania całej torby, kiedy chcemy napić się wody.

Zobacz więcej
Najbardziej męska moda ostatnich miesięcy - ekskluzywny menel|news
2015-09-03Najbardziej męska moda ostatnich miesięcy - ekskluzywny menel|news

Uważa się, że to kobiety są bardziej podatne na modę i panujące trendy, niż mężczyźni. To one kupują więcej ubrań, wydają dużo więcej pieniędzy na kosmetyki, akcesoria, torby na laptopa i wszystko, co tylko wpadnie im w ręce między sklepowymi półkami. Okazuje się jednak, że mężczyźni są istotami nieco bardziej skomplikowanymi – jeśli zaprojektowany dla nich trend przyjmie się, to natychmiast ogarnia cały świat. Nie inaczej jest z modą na ekskluzywnego menela.

W trendzie tym chodzi przede wszystkim o pokazanie luzu oraz nonszalancji w najbardziej wymuskanej i dopieszczonej formie, jaka tylko jest możliwa. Patrząc na przedstawiciela nurtu ekskluzywnych meneli widzimy przede wszystkim brodę. Broda to nieodłączny symbol hipsterów, ekskluzywnych meneli oraz wszystkich tych mężczyzn, którzy chcą być trendy. Idąc za ciosem, coraz to bardziej przedsiębiorcze osoby zaczęły otwierać w Polsce (szczególnie w Warszawie) męskie salony, zajmujące się tylko i wyłącznie strzyżeniem bród. Za kilkadziesiąt złotych można otrzymać usługę wykwalifikowanego golibrody, który nie tylko doradzi, jaki rodzaj brody będzie najlepszy, ale także wykona go w kilkanaście minut, często używając co tego celu tradycyjnej brzytwy, której opanowanie wymaga nie lada umiejętności.

Prześwietlmy także ubiór mężczyzn, będących zwolennikami mody na ekskluzywnego menela. Przyjęło się, aby do fikuśnej brody dobierać równie wyszukane ubrania, które będą kontrastowały z zarostem. W tej roli dobrze sprawdzają się eleganckie, kolorowe marynarki- czerwone, pomarańczowe, czy zielone. Do tego koniecznie spodnie w stylu chinos oraz efektowne buty. Mogą to być klasyczne trampki, eleganckie mokasyny, czy nawet robiące coraz większą furorę w naszym kraju adidasy z literką N.

Zobacz więcej
Dieta Mcklein - 6 najbardziej kalorycznych produktów, których należy unikać|news
2015-08-27Dieta Mcklein - 6 najbardziej kalorycznych produktów, których należy unikać|news

Wszyscy kochamy jedzenie. Śniadania, obiady, kolacje i przede wszystkim desery. Istnieje jednak dość spora grupa produktów, których powinniśmy unikać, zwłaszcza jeśli zależy nam na schudnięciu lub utrzymaniu aktualnej wagi. Oczywiście spożywanie tych produktów w rozsądnych ilościach nie sprawi, że z dnia na dzień przytyjemy 5 kilogramów, ale już regularne jedzenie ich codziennie lub co 2 dni w ilościach mniej rozsądnych przyczyni się do znacznego zwiększenia wagi.

 

1.       Tłuszcze i oliwy. Olej z soi, orzechów, sezamu, słonecznika, czy nawet pestek winogron, mają aż 124 kalorie w… łyżeczce! Zdrowsze w takim wypadku jest smażenie, bądź gotowanie na maśle, które ma „tylko” 100 kalorii w łyżeczce. Dla osób, starających się schudnąć, jest to oczywiście w dalszym ciągu zbyt duża ilość kalorii. Aby uniknąć dostarczania organizmowi tak dużej ilości tak zbędnych kalorii, warto zacząć gotowanie w urządzeniach parowych lub w piekarniku. Dobrym rozwiązaniem jest także patelnia teflonowa, na której większość dań przygotujesz bez żadnego dodatku tłuszczu.

2.       Orzechy. To jedna z najbardziej zdradliwych przekąsek świata. Maleńka (28 gramów) porcja orzechów macadamia to aż 201 kalorii, a taka sama ilość orzeszków pecan to 199 kalorii, ziemnych 188, pistacji 159, a słonecznik to aż 164 kalorie! Szklanka orzechów to średnio prawie 980 kalorii, czyli w przypadku kobiet aż ½ dziennego zapotrzebowania na kalorie. Następnym razem, kiedy sięgniesz po orzechy, zastanów się, czy nie ma owoca, który lubisz tak samo, a który zamiast kalorii dostarczy Twojemu organizmowi cenne witaminy.

 

Zobacz więcej
Pyszny lunch do pracy w zaledwie kilka minut|news
2015-08-25Pyszny lunch do pracy w zaledwie kilka minut|news

W dzisiejszym świecie, pełnym pośpiechu, pracy, pośpiechu i jeszcze większej ilości pracy, coraz trudniej jest myśleć nam o sobie. Zwłaszcza o odpowiedniej diecie oraz tym, co jemy podczas krótkiej, czasami ledwie 15-minutowej przerwy na lunch. Dzięki naszym poradom będziesz mógł przygotować w domowym zaciszu przepyszny lunch, który oprócz doskonałego smaku, będzie zdrowy i nie doprowadzi do otyłości.

Rustykalna bagietka z kurczakiem to bardzo proste danie, którego przygotowanie trwa dłuższą chwilę, ale samego gotowania, w którym musimy uczestniczyć jest bardzo niewiele. Przede wszystkim musisz kupić bagietkę, kurczaka oraz woreczek do pieczenia mięsa w piekarniku. Pokrój kurczaka w cienkie paski lub kostkę, wrzuć do woreczka, zasyp ulubionymi przyprawami lub po prostu solą, pieprzem i ziołami i włóż do piekarnika na 40-50 minut (w zależności od pożądanego stopnia wypieczenia). Następnie wyjmij kurczaka z woreczka, posmaruj bagietkę naturalnym masłem lub pesto, połóż kurczaka i… gotowe! Prawda, że proste? Za taką bagietkę w sklepie zapłacisz ok, 17,90 złotych, a z całej piersi kurczaka za ok. 7 złotych możesz przygotować aż 2 albo nawet 3 takie bagietki, w zależności od tego, jak dużo kurczaka położysz na kanapce.

Zobacz więcej
Letnie nowości i zmiany w Mcklein - zapowiada się gorąca jesień!|news
2015-08-18Letnie nowości i zmiany w Mcklein - zapowiada się gorąca jesień!|news

Na naszym oficjalnym Facebooku Mcklein możecie przeczytać o nowościach, jakie dla Was szykujemy i które wprowadzimy z końcem lata. Aby jakoś umilić Wam ten trudny okres, przygotowaliśmy mnóstwo nowych akcji oraz promocji. Postanowiliśmy skompresować je wszystkie w jednym poście, aby łatwiej było Wam zorientować się, na co czekacie.

Kampania reklamowa – chcemy, aby galanteria skórzana, prezentowana na stronie www.mcklein.pl została wypromowana w odpowiedni sposób, a oferowane przez nas torby na kółkach, torby na laptopa damskie oraz torebki damskie skórzane trafiły do jak największego grona odbiorców. Już niedługo będziecie mogli zobaczyć niesamowitą, męską teczkę Reagan z kampanii reklamowej Allegro! Dzięki niej wiele osób dowie się, o istnieniu wielu produktów marki Mcklein takich jak teczki skórzane, torby skórzane, torby na kółkach i wielu, wielu innych. Śledźcie reklamy z zapartym tchem i koniecznie opowiedzcie nam o swoich wrażeniach!

Proces kupowania – jeśli reklama na Allegro to także i sprzedaż. Oznacza to, że od tej pory, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz, możesz kupić produkty Mcklein zarówno przez nasz sklep internetowy www.mcklein.pl ale także poprzez platformę Allegro! Jest to ogromne ułatwienie zwłaszcza dla osób, które lubią kupować przez aplikację mobilną Allegro. Nie musicie martwić się także o wysyłkę, ponieważ tak samo jak w naszym sklepie internetowym, także tam będzie ona bezpłatna.

Zobacz więcej
Selfie(mania), która opanowała świat|news
2015-08-17Selfie(mania), która opanowała świat|news

Selfie, czyli zdjęcia, które robimy sobie samemu, dzięki przedniej kamerce w aparacie opanowały cały świat. Bez względu na wiek, młodzi, starsi, ale także całkiem starzy – wszyscy robimy sobie selfie. Na w domu, na spacerze, na wakacjach. Dlaczego moda na selfie tak szybko przyjęła się na całym świecie i jakie zagrożenia płyną z tej błyskawicznie rozprzestrzeniającej się mody, przeczytacie poniżej.

Bohaterkami selfie są przede wszystkim kobiety w wieku od 14-35 roku życia. Fotografują się one w przeróżnych miejscach, począwszy od domu, poprzez park, góry, na niebezpiecznych skarpach skończywszy. Celem tych zdjęć jest przede wszystkim pokazanie światu własnej urody, doskonałego makijażu, fryzury, ubrań, czy też wszystkiego jednocześnie. Psycholodzy biją na alarm – selfie to oznaka zaniżonego poczucia własnej wartości, które ma wzrosnąć dzięki uzyskaniu pod swoimi zdjęciami jak największej ilości polubień. Oczywiście także od znajomych, ale największą radość wzbudzają jednak polubienia od zupełnie obcych osób. Czy to bezpieczne?

Zobacz więcej
Torby na kółkach – absolutny must have tego sezonu!|news
2015-08-14Torby na kółkach – absolutny must have tego sezonu!|news

Moda na torby na kółkach powoli zaczyna docierać do Europy. Jak zawsze, prekursorami najlepszych rozwiązań w zakresie ergonomiczności oraz wygody są… Amerykanie. Amerykanie, którzy są jednymi z najpotężniejszych w praktycznie wszystkich dziedzinach na świecie, szczycą się najniższymi cenami, najlepszymi markami oraz najlepszymi projektantami. Tak samo jest w przypadku firmy Mcklein, założonej w Stanach i niedawno wprowadzonej do Polski.

Nie od dziś wiadomo, że torby na ramię oraz torby na laptopa powodują zniekształcenia kręgosłupa, częste bóle pleców oraz ramion. Firma Mcklein, dbając o najwyższy komfort swoich klientów wprowadziła na rynek absolutną nowość – torby na kółkach damskie oraz torby na kółkach męskie. Klasyczna torba na laptopa została wzbogacona o dodatkową przestrzeń, dzięki czemu bez najmniejszego problemu zmieścisz do niej zarówno laptopa jak i całą stertę ważnych dokumentów. Dzięki doskonale zaprojektowanemu wnętrzu zapakujesz też do niej strój na służbową konferencję, czy ważny wyjazd. Niestety, jak to zwykle w przypadku takich toreb bywa, jej późniejsze podniesienie prawdopodobnie będzie graniczyło z cudem. Nic bardziej mylnego.

Zobacz więcej
Modne lato, czyli jak odmienić swoją szafę za kilka złotych|news
2015-08-13Modne lato, czyli jak odmienić swoją szafę za kilka złotych|news

Lato już w pełni, tak samo jak i temperatury. Ale nie o nich będziemy pisać w dzisiejszym artykule. Zdradzimy Wam, jak za niewielkie pieniądze całkowicie odmienić swoją garderobę i w jakie dodatki zainwestować, aby wyglądać świeżo i pięknie każdego dnia.

Nasze rozważania należy podzielić na dwie części: męską i damską. Pierwszą część poświęcimy paniom, którym wydawanie małej ilości pieniędzy na zakupach przychodzi z o wiele większym trudem niż większości mężczyzn. Chcąc dokonać zakupów w inteligentny i nie rujnujący naszego portfela sposób, należy kierować się prostą zasadą: to, co proste, w każdym sklepie wygląda tak samo. Jeśli szukamy spódnicy, nie warto inwestować w nią setek złotych. Dlaczego? Ponieważ bez względu na to, czy szukamy spódnicy białej, czarnej, szarej, czy czerwonej, nie będzie po niej widać, czy kosztowała 30 złotych, czy 300. Szukając okazji, warto jest obrać za cel sklepowe regały oznaczone symbolem „ostatnia szansa”, gdzie możemy kupić np. sukienkę lub spódnicę w bardzo dobrej jakości nawet za 25 złotych! Kiedy już zaopatrzysz się w taką spódnicę, warto jest pomyśleć nad górą, np. lejącą bluzką. Z racji panującej za oknami temperatury takich bluzek w każdym sklepie znajdziesz co najmniej dziesiątki. Ich cena nie będzie różniła się od ceny spódnicy, np. w jednej z sieciówek można kupić lejącą bluzkę z białym, kremowym lub czarnym kolorze za 9,95 zł… Tak naprawdę nie trzeba się bardzo upierać, aby znaleźć w kiosku droższą gazetę.

Zobacz więcej
Jak doskonale zorganizować przestrzeń na biurku|news
2015-08-03Jak doskonale zorganizować przestrzeń na biurku|news

Praca to nieodłączny element życia każdego dorosłego człowieka. Bez względu na to, czy pracujemy w prywatnym biurze, gabinecie, na open space, czy zdalnie z domu, potrzebujemy ściśle wyznaczonej przestrzeni, w której będziemy mogli wykonać wszystkie nasze służbowe zadania. Warto jednak pamiętać o tym, że w dobrze uporządkowanej przestrzeni możemy pracować nawet do 100% efektywniej, niż w zagraconym miejscu, którego szczerze nie lubimy. Dlatego też postanowiliśmy przedstawić kilka prostych pomysłów na uporządkowanie przestrzeni roboczej tak, aby praca stała się prawdziwą przyjemnością.

Przede wszystkim otoczenie. Dużo lepiej pracuje się w miejscu znajomym, które dobrze nam się kojarzy i niektóre elementy otoczenia przywołują miło spędzone chwile oraz poczucie bezpieczeństwa. Podstawą w urządzaniu swojego stanowiska pracy jest zdjęcie ukochanej osoby, pamiątka z wakacji, czy ulubiony przedmiot. Może to być także zabawny mem, który doda Ci otuchy w ciężkich chwilach, zwłaszcza w poniedziałki! Jeśli pracujesz na open space, z wykonaniem tego punktu możesz mieć największy problem, ponieważ w większości korporacji istnieje wymóg, aby stanowisko pracy przed i po Twoim wyjściu z pracy wyglądało sterylnie i czysto, bez żadnych śladów czyjejkolwiek obecności. Możesz temu jednak zaradzić, przynosząc ze sobą drobny przedmiot, który będziesz zabierał ze sobą do domu każdego dnia. Musi on być malutki, aby jego noszenie nie sprawiło Ci problemu. Zastanów się nad malutką, sztuczną doniczką z zieloną trawą, które znacznie ociepli sterylnie czyste stanowisko pracy. Dodatkowo zieleń sprawi, że Twój wzrok będzie mógł odpocząć po kilku godzinach spędzonych przed komputerem.

Zobacz więcej
10 powodów, dla których powinieneś wybrać Mcklein|news
2015-08-0210 powodów, dla których powinieneś wybrać Mcklein|news

Na rynku istnieje mnóstwo firm, oferujących torby na laptopa skórzane, torebki damskie oraz teczki męskie. Ciężko jest jednak wybrać spośród nich tą jedną, jedyną, której produkty naprawdę są najwyższej jakości. Dlatego właśnie postanowiliśmy przedstawić Wam w 10 punktach argumenty, przemawiające za wyborem właśnie firmy Mcklein.

1.       Wszystkie torby, zarówno torby na laptopa jak i torebki damskie, a także teczki skórzane wykonane zostały z prawdziwej, włoskiej skóry. Jest to stuprocentowa skóra, które nie jest skórą naturalną, ani żadną inną podróbką.

2.       Posiadamy produkty w różnych wariantach cenowych, dopasowane do możliwości różnych grup klientów. Oczywiście, w naszej ofercie istnieją bardzo drogie torby w cenach dochodzących do 1300 złotych, ale często zdarza się też, że torbę Mcklein o takiej samej jakości jak tej za 1300 złotych, można kupić już za 400 złotych!

3.       Częste zniżki to niewątpliwy atut naszego sklepu internetowego www.mcklein.pl Dbamy o to, by regularnie przeceniać niektóre produkty, dlatego warto odwiedzać naszą stronę i sprawdzać, czy nie pojawiła się na niej kusząca zniżka.

Zobacz więcej
Kiedy klasyczna torba to za mało – o ludziach biznesu, którzy docenią markę Mcklein|news
2015-07-26Kiedy klasyczna torba to za mało – o ludziach biznesu, którzy docenią markę Mcklein|news

Dla niektórych moda to po prostu użyteczność. Dla innych to piękno ubrań i dodatków, dzięki którym czujemy się pewniej siebie. Jest to zatem element, budujący nas z zewnątrz, a także wewnątrz. Z modą oraz noszonymi przez nas dodatkami często się utożsamiamy, wypracowujemy nasz własny, unikalny styl. Inspiracje czerpiemy od znanych osób ze świata biznesu, mody, muzyki, ale także z ulicy, od przypadkowych przechodniów. Czym jest Mcklein? To hybryda wszystkich znaczeń słowa „moda”.

Mcklein to szeroki wybór dodatków. Wśród nich znajdziecie torby na kółkach damskie, męskie, torby na laptopa, teczki skórzane, portfele, torebki i wiele, wiele innych. Dla większości producentów to po prostu zwyczajne przedmioty, które należy sprzedać, aby osiągnąć niebotyczny zysk. Dla nas galanteria skórzana to część życia, którą wynieśliśmy na wyżyny i pragniemy podzielić się nią razem z naszymi klientami.

Ludzie biznesu, politycy, sławne osoby, psychologowie, trenerzy rozwoju osobistego, tłumacze, prawnicy- to tylko kilka zawodów z szerokiej grupy docelowej, jaką stanowią odbiorcy produktów Mcklein. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas torby na laptopa, teczki skórzane oraz torby na kółkach stanowiły integralną część Waszego życia.

Zobacz więcej
Uważaj na te częste błędy – modowe wpadki, których należy unikać!|news
2015-07-25Uważaj na te częste błędy – modowe wpadki, których należy unikać!|news

Wydawać by się mogło, że zestawienie ze sobą kilku różnych części garderoby oraz połączenie ich z losowo wybraną torbą to strzał w dziesiątkę. Nic bardziej mylnego. Sztuka łączenia ubrań z galanterią skórzaną jest ciężka i trzeba się jej nauczyć tak samo, jak chodzenia, czy gotowania. W poniższym artykule zaprezentujemy kilka porad zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, ponieważ modowe wpadki zdarzają się niestety każdemu z nas.

Przede wszystkim, pasujące do torebki buty i na odwrót to absolutny archaizm i przeżytek. W większości kręgów społecznych kojarzone są z brakiem gustu oraz modowej nieświadomości. Aby uniknąć tego typu błędu pamiętaj, by torebka nigdy nie pasowała kolorem do butów. Jeśli chcesz, żeby ich kolory były do siebie zbliżone, wybieraj odcienie podobne, ale nigdy takie same. Dzięki temu Twój wygląd nabierze większej klasy, a cały strój będzie wyglądał na znacznie droższy. Na naszej stronie www.mcklein.pl znajdziesz torebki damskie skórzane, które zestawione w odpowiedni sposób dodadzą Ci szyku, klasy, elegancji oraz niezbędnego w niektórych sytuacjach blichtru i władzy. Mcklein to firma, kładąca szczególny nacisk na jakość wykonania swoich produktów. Dzięki temu nie musisz obawiać się o wystające nitki, czy krzywo wszytą podszewkę. Mcklein to ponadczasowa marka, której znakiem firmowym jest perfekcja wykonania.

Zobacz więcej
Pożyczone ubrania to jest to! Najnowsze trendy nie muszą kosztować majątku|news
2015-07-21Pożyczone ubrania to jest to! Najnowsze trendy nie muszą kosztować majątku|news

W dobie magazynów i mediów, kreujących ludzi jako hiper-modne osobniki, żyjące tylko po to, aby pięknie wyglądać, presja otoczenia, abyśmy byli coraz piękniejsi i modniejsi jest ogromna. Na szczęście ulegają jej tylko nieliczne przypadki, ale zawsze gdzieś z tyłu naszej głowy pozostaje stwierdzenie, że moglibyśmy wyglądać nieco lepiej. Oczywiście istnieje stare powiedzenie „nie szata zdobi człowieka, lecz człowiek szatę”, ale uważamy, że wyszło ono z użytku zaraz po odejściu epoki, w której owe szaty się nosiło. Aby móc cieszyć się szacunkiem wśród innych i móc zapracować sobie na wysoką pozycję zarówno w sferze osobistej jak i w pracy, musimy dobrze wyglądać. Aby to zrobić, najłatwiej jest oczywiście kupić kilka ładnych ubrań. Niestety po wyjściu ze sklepu i wydaniu w nim tysiąca złotych, najczęściej po dwóch tygodniach nasze ubrania przestają już być nowe. Jak sobie poradzić z taką sytuacją i nie dać się zwariować manii kupowania? Pożyczyć!

Tak, dokładnie tak - pożyczyć. Wypożyczalnie ubrań to coś, co w Polsce nie jest jeszcze rozpowszechnione tak, jak na zachodzie. Jest to bardzo dobra propozycja dla osób, które nie mają ochoty (i słusznie!) wydawać kilkuset, a w skrajnych wypadkach nawet kilku tysięcy złotych za jedną marynarkę. Oczywiście są osoby, które mogą sobie na to pozwolić, ale niestety jest ich bardzo niewiele. Na czym polega instytucja wypożyczania rzeczy i jak działa? Bardzo prosto.

Zobacz więcej
Prześwietlamy torby Mcklein. Co sprawia, że kochają je gwiazdy światowego formatu?|news
2015-07-20Prześwietlamy torby Mcklein. Co sprawia, że kochają je gwiazdy światowego formatu?|news

Co łączy Bena Aflecka i wokalistkę Pussycat Dolls? Pieniądze? Sława? To też. Ale przede wszystkim łączy ich zamiłowanie do najwyższej jakości rzeczy. Okazało się, że w garderobach obu tych gwiazd znajdują się torby i torebki skórzane marki Mcklein. Jeśli ten argument nie przekonuje Was o świetności naszych produktów, postaramy się zrobić to w tym artykule…

Wyrafinowane wzornictwo Torebki damskie skórzane, torby na laptopa, torby na kółkach, czy nawet teczki skórzane – bez względu na to, czego używamy na co dzień, najbardziej liczy się dla nas piękny wygląd. Zarówno nasz, jak i dodatków, które dobieramy. Dlatego projektanci Mcklein w trosce o zaspokojenie najbardziej wyrafinowanego smaku, z każdą kolejną torbą tworzą nowe dzieło. Nasze torby na kółkach męskie jak i damskie to synonim praktyczności i jednocześnie biznesowego piękna. Stelaże na kółkach, do których mocujemy torby na laptopa zostały stworzone tak, aby korzystanie z nich stanowiło prawdziwą przyjemność, a jednocześnie aby podkreślały one biznesowy wygląd, tak ważny w codziennym dniu każdej businesswoman oraz businessmana. Także torebki damskie skórzane, to jednocześnie torby na laptopa damskie, które swoim niebanalnym wzornictwem przykuwają uwagę innych kobiet.


Zobacz więcej
Najnowszy hit internetu – jakiego koloru są te szpilki?|news
2015-07-15Najnowszy hit internetu – jakiego koloru są te szpilki?|news

Internet to prawdziwa potęga. Tylko tam można kogoś zniszczyć, ale także wypromować w zaledwie kilka sekund. Od zera do bohatera. W tym wypadku do celebryty. Internauci zyskują coraz większy głos, jeśli chodzi o bieżące życie polityczne, społeczne. Kiedy coś im się nie spodoba, nie wahają się, aby zakomunikować to światu. Jak powszechnie wiadomo, czasami za modny temat rozmów uznaje się rzeczy dla jednych absolutnie bezwartościowe, ale bardzo kontrowersyjne dla innych. Tak samo jest w przypadku „problemów z kolorem” szpilek pewnej internautki.

Okazuje się, że sprawa taka jak kolor danej rzeczy jest dla jednych czymś absolutnie oczywistym i bezdyskusyjnym. Jeśli coś jest niebieskie to jest niebieskie, a jeśli jest różowe, to jest różowe. Internet rządzi się jednak swoimi prawami i to, co w życiu codziennym jest dla nas oczywiste, dla internetu staje się niemal problemem globalnym.

Zobacz więcej
Bez tego wakacje nie mają sensu – wakacyjny must have|news
2015-07-14Bez tego wakacje nie mają sensu – wakacyjny must have|news

W jednym z naszych poprzednich tekstów pisaliśmy o tym, jak w odpowiedni sposób przeprowadzić proces pakowania tak, aby zabrać ze sobą wszystko, co potrzebne na wakacjach. W dzisiejszym artykule poradzimy, jakie rzeczy, umilające nam czas, przydadzą się podczas plażowania, czy wypoczywania w innych miastach.

Książki. Bez nich nie może obejść się żaden dobrze wykształcony i inteligentny człowiek. Przeprowadzane co roku kampanie, mające na celu zwiększyć odsetek czytających osób ma swój głęboki sens. Dzięki książkom poprawia się nasza zdolność koncentracji, kojarzenia faktów i abstrakcyjnego myślenia. Nieważne, czy jesteś fanką romansów, czy fanem kryminałów, kilka ulubionych książek sprawi, że wypoczynek stanie się bardziej wartościowy, a umysł odpocznie od codziennego zgiełku, mogąc skupić się tylko na czytanej przez Ciebie historii.

Muzyka. To doskonały pomysł na rozpoczęcie oraz zakończenie dnia. Muzyka pasuje do posiłków, spacerów, absolutnie każdej formy spędzania wolnego czasu. Od Ciebie zależy, czy weźmiesz ją na płycie CD, aby móc posłuchać jej podczas romantycznej kolacji z drugą połówką, czy też na iPodzie, aby rozkoszować się ulubionymi kawałkami w trakcie spacerów.

Zobacz więcej
Open space – jak przetrwać, jak wytrwać i jak pracować?|news
2015-07-13Open space – jak przetrwać, jak wytrwać i jak pracować?|news

Coraz więcej z nas dotyka ten sam problem. Dookoła mnóstwo osób, telefonów. Każdy rozmawia, dzwoni, śmieje się. Nikt nie robi tego cicho i z poszanowaniem dla innych współpracowników. Open space, czyli wielka, otwarta przestrzeń, na której jednocześnie może pracować nawet kilkaset osób. Biurko w biurko, w odległości kilku metrów (czasami nawet metra…). Czy w ten sposób da się pracować efektywnie? Wróć- czy tak w ogóle da się pracować?

Open space w Polsce pojawiły się stosunkowo niedawno. Przyszły do nas z Zachodu, USA. Z chwilą przyjęcia tego typu rozwiązania, wśród polskich pracowników zaczęły rodzić się konflikty, spory, efektywność spadła i nie ma chyba osoby, która po powrocie z pracy na open space nie będzie leczyć bólu głowy co najmniej przez kilka godzin.

Niestety z samym open space nic nie zrobimy- jeśli taka jest polityka firmy, żadne protesty nie przyniosą oczekiwanego skutku. Są za to sposoby, które pozwolą sprawić, żeby praca w tego typu otwartej przestrzeni była możliwie najwygodniejsza i najefektywniejsza. Jakie?

Zobacz więcej
Sprawdzone pomysły na poprawienie koncentracji|news
2015-07-12Sprawdzone pomysły na poprawienie koncentracji|news

Przydaje się w pracy, w domu, podczas spotkania ze znajomymi. W kinie, na spacerze, w sklepie, urzędzie. Mowa o koncentracji. Czasami, gdy jesteśmy zbyt zmęczeni, nasz mózg odmawia posłuszeństwa i nie funkcjonuje tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Co zrobić w takim przypadku i jak radzić sobie w sytuacjach osłabienia?

Wiele osób wie, że kolor zielony uspokaja, pozwala odpocząć oczom i usprawnić nasz proces myślenia. Jednak bardzo mała liczba osób, znających ten trick tak naprawdę stosuje go w swoim życiu. Wystarczy, że przez 1-3 minut będziesz spokojnie wpatrywać się w coś zielonego (najlepiej, żeby był to stonowany kolor), a już po tym czasie mózg zacznie pracować sprawniej, a oczy przestaną boleć. Jest to dobry sposób zwłaszcza dla osób, które muszą pracować codziennie wiele godzin przed komputerem.

Zobacz więcej
Torebki duże, czy małe? Jaką kobietą jesteś?|video
2015-07-09Torebki duże, czy małe? Jaką kobietą jesteś?|video

Kobiecy świat dzieli się na dwa obozy – zwolenniczki torebek dużych oraz zwolenniczki torebek małych. Którą z nich jesteś?

Zależne od pory roku

Niewątpliwym czynnikiem, przemawiającym za wyborem małej, a nie dużej torebki damskiej jest pogoda. W czasie upałów nie mamy siły nosić ciężkich, wypełnionych po brzegi torebek i dlatego staramy się wybierać te mniejsze, które dodatkowo można nosić na ramieniu. Znacząco wpływa to na nasz komfort, ale jednocześnie ogranicza liczbę przedmiotów, które możemy wziąć ze sobą. Co zrobić w wypadku, kiedy danego dnia musimy wziąć do pracy mnóstwo raportów i dokumentów, a nasza torebka jest zbyt mała lub nie mamy siły na dźwiganie ciężarów?

Zobacz więcej
Ufff, jak gorąco, czyli co najlepiej nawodni nasz organizm|news
2015-07-05Ufff, jak gorąco, czyli co najlepiej nawodni nasz organizm|news

Każdy z nas wie, że ludzki organizm składa się w ponad 60% z wody. Dzięki niej możemy żyć i przetrwać dające się we znaki upały. Czasami zdarza się jednak, że woda nie wystarcza. Co zrobić w takiej sytuacji? Przeczytać nasz poradnik!

Przede wszystkim, warto jest nawadniać organizm, zanim odczujemy pragnienie. Stan ten oznacza, że organizm już w pewnym procencie utracił niezbędną do funkcjonowania wodę i należy ją szybko uzupełnić. Aby nie doprowadzić do takich awaryjnych sytuacji, starajmy się pić regularnie, co kilka godzin.

Znaczna większość ludzi nie lubi pić zwykłej wody. Czy można ją zatem czymś zastąpić? Oczywiście! Podczas upałów najlepiej jest sięgnąć po świeżo wyciskane soki, które oprócz nawodnienia, zapewnią nam prawdziwą bombę witaminową, która pomoże szybko zregenerować utracone podczas wysokich temperatur siły. Nie powinniśmy jednak pić soków sztucznie słodzonych oraz tych z dodatkiem konserwantów. Nie ugaszą one naszego pragnienia a jedynie sprawią, że przybędzie nam kilka kilogramów.

Zobacz więcej
Pakowanie bez bólu – to jest proste!|news
2015-07-04Pakowanie bez bólu – to jest proste!|news

Lipiec i sierpień to najczęściej wybierany przez Polaków czas urlopu. Wyjeżdżamy wtedy nad morze, w góry, do innych miast, za granicę. Zawsze jednak mamy jeden i ten sam problem: jak się zapakować, aby o niczym nie zapomnieć?

Pakowanie to wbrew pozorom nie jest taka trudna czynność. Istnieje kilka sposobów na sprawne przeprowadzenie tego procesu, jednak każda osoba musi zrobić to co najmniej kilkakrotnie, żeby dojść do prawdziwej wprawy.

Wszystko zaczyna się od odpowiedniej torby. Jej wielkość oraz kształt należy dopasować do rodzaju podróży, którą odbywamy. Osobom, decydującym się na krótką podróż biznesową lub wyjazd integracyjny ze znajomymi z firmy, proponujemy na wybranie małej, za to pojemnej torby. W wypadku takich wyjazdów, ważne jest, aby torba była mimo wszystko elegancka – decydując się na taki wyjazd, musimy być świadomi faktu, iż reprezentujemy na nim siebie jako pracownika danej firmy.

Zobacz więcej
Syndrom poniedziałku. Jak sobie radzić i jak nie dać się zwariować?|news
2015-07-03Syndrom poniedziałku. Jak sobie radzić i jak nie dać się zwariować?|news

Nie lubi go chyba żaden z nas. Kojarzy się z definitywnym i nieodwracalnym końcem weekendu, który jest zbyt krótki w stosunku do całego tygodnia pracy. Mowa o poniedziałku. Jest to dzień bardzo ciężki chyba dla wszystkich osób pracujących. W tym artykule przedstawimy kilka sposobów na poradzenie sobie ze znanym nam wszystkim syndromem poniedziałku.

Najprostszym pomysłem na powitanie poniedziałku z uśmiechem na ustach jest spędzenie weekendu w tak aktywny, ale jednocześnie sprawiający nam dużo radości sposób, aby mieć poczucie wykorzystania go do granic możliwości. Nawet jeśli nie chce Ci się wstać o siódmej rano, pomyśl o tym, jak dużo czasu zyskasz, wstając te kilka godzin wcześniej. Zdążysz zrobić zakupy, przeczytać ulubioną książkę, obejrzeć film i wyjść na kawę ze znajomymi i… w dalszym ciągu zostanie Ci trochę czasu. A to dopiero sobota!

Zobacz więcej
Fenomen kin letnich 6  powodów, dla których warto oglądać filmy pod chmurką|new
2015-07-02Fenomen kin letnich 6 powodów, dla których warto oglądać filmy pod chmurką|new

Zabrało im to kilka lat, aby stać się fenomenem lata, ale w końcu udało się. Mowa o kinach letnich. Miasta, kluby, kawiarnie, czy nawet uniwersytety oszalały na punkcie instytucji kin letnich, a co za tym idzie, także ich widzowie. Zamiast w ciepły, letni wieczór iść do wychłodzonego szkodliwą dla zdrowia klimatyzacją, warto jest udać się do parku w centrum miasta i obejrzeć film, siedząc na zielonej trawie i oddychając świeżym powietrzem. Jakie są plusy, a jakie minusy takiej formy spędzania wolnego czasu?

Przede wszystkim – brak opłat za bilety. Nie musisz denerwować się, że w piątek po godzinie 17:00 bilety są jeszcze droższe niż zwykle, albo, że kupując bilet na film 3D, osobno musisz zapłacić za okulary.

Zobacz więcej
Kobiecy dress code. Jak ubrać się idealnie do każdej sytuacji?|news
2015-06-25Kobiecy dress code. Jak ubrać się idealnie do każdej sytuacji?|news

Mężczyźni mają proste życie. Ich strój do pracy ogranicza się jedynie do wyboru garnituru i koszuli. Kobiety natomiast jako bardziej skomplikowane istoty, mają również dużo bardziej skomplikowany, pracowniczy dress code. W międzynarodowych korporacjach zwykle przedstawia się on następująco:

  • Koszula – obowiązkowo gładka, ewentualnie w drobne prążki. Biała, ecru, błękitna, granatowa. Czasami, ale rzadko dopuszczalne są inne, pastelowe kolory. Oczywiście materiał nie może być prześwitujący, niedopuszczalne są ozdobne elementy i zbyt efektowne kokardy. Czasami, latem, można założyć koszulę z krótkim rękawem, ponieważ ramiona muszą być zakryte bez względu na porę roku.
Zobacz więcej
Kobiety też ciężko pracują, czyli jak zrobić trwały makijaż do pracy i na upalne dni|news
2015-06-24Kobiety też ciężko pracują, czyli jak zrobić trwały makijaż do pracy i na upalne dni|news

Odwiecznym problemem wszystkich, ciężko pracujących kobiet jest makijaż, który zrobiony w klasyczny sposób, nigdy nie wytrzymuje całego dnia pracy. Zwykle po około siedmiu godzinach podkład zaczyna schodzić, cera błyszczy się, oczy pieką od nałożonego na rzęsy tuszu, a my same mamy dość swojego makijażu i najchętniej zmyłybyśmy go jednym ruchem. Co zrobić, aby cera pozostała idealna nawet po godzinach?

Przede wszystkim, nawet podczas upalnego lata, najważniejsze jest odpowiednie nawilżenie skóry. Myślenie, że w gorące dni skóra nie będzie go potrzebowała jest błędne. Należy jednak pamiętać o tym, że zbyt tłuste kremy wchłaniają podkład powodując, że nawet po godzinie po misternie zrobionym makijażu nie będzie nawet śladu. Również kremy z witaminą C, retinolem i wszelkiego rodzaju kwasami, skutecznie rozpuszczą każdy podkład.

Zobacz więcej
Jak pracować, dużo zarabiać i jednocześnie mieć czas dla siebie oraz rodziny? O asertywności i pracy w grupie.|news
2015-06-23Jak pracować, dużo zarabiać i jednocześnie mieć czas dla siebie oraz rodziny? O asertywności i pracy w grupie.|news

W poprzednim artykule przedstawiliśmy kilka praktycznych sposobów na oddzielenie pracy od życia rodzinnego. Tym razem przedstawimy ciężką sztukę, jaką jest asertywność oraz umiejętność współpracy w grupie. Opanowanie tych dwóch obszarów pozwoli nam na czerpanie z naszej pracy radości oraz jednoczesne zyskanie dużej ilości wolnego czasu i nie zostawanie po godzinach.

Pierwszą zasadą asertywności jest – nie pozwól sobie wejść na głowę. Jesteś miłą osobą, która zawsze chętnie służy wszystkim pomocą? Bardzo dobrze, każdy kto to zauważy, zacznie wykorzystywać to do granic możliwości. Od tej chwili zapomnij o tym, że jesteś miły. Nie oznacza to, że masz stać się antyspołecznym gburem, który odizolowany od reszty pracowników, siedzi w kącie przy komputerze, pracując jak maszyna.

Zobacz więcej
Jak pracować, dużo zarabiać i jednocześnie mieć czas dla siebie oraz rodziny? O hierarchii i drobnych rzeczach.|news
2015-06-22Jak pracować, dużo zarabiać i jednocześnie mieć czas dla siebie oraz rodziny? O hierarchii i drobnych rzeczach.|news

Kim są ludzie sukcesu? Zazwyczaj kojarzą się nam oni z osobami, pracującymi w korporacjach po kilkanaście godzin na dobę. Czasami śpiącymi w biurach. Zwykle widziani są przez nas, pracujący przy komputerze z obłędem w oczach przez praktycznie cały dzień. Większości z nas zależy oczywiście na jak najlepszej pracy i adekwatnych do oczekiwań zarobków. Im wyższe, tym lepiej.

Jak pogodzić wymagającą pracę z codziennym życiem jako matka, mąż, narzeczony? Jest na to kilka prostych sposobów. Kim są ludzie sukcesu? Zazwyczaj kojarzą się nam oni z osobami, pracującymi w korporacjach po kilkanaście godzin na dobę. Czasami śpiącymi w biurach. Zwykle widziani są przez nas, pracujący przy komputerze z obłędem w oczach przez praktycznie cały dzień. Większości z nas zależy oczywiście na jak najlepszej pracy i adekwatnych do oczekiwań zarobków. Im wyższe, tym lepiej. Jak pogodzić wymagającą pracę z codziennym życiem jako matka, mąż, narzeczony? Jest na to kilka prostych sposobów.

Zobacz więcej
Jak przetrwać upały i wyglądać modnie?|news
2015-06-13Jak przetrwać upały i wyglądać modnie?|news

Mało która osoba lubi temperatury, jakimi raczy nas w tym roku pogoda. Bez wiosny, praktycznie od razu pojawiło się gorące, upalne lato, przypominające upały w Afryce. Lekarze biją na alarm, aby dbać o sienie zwłaszcza w czasie takich upałów, ale niestety większość osób myśli, że wiąże się to z noszeniem głupich czapek i wyglądaniu nie tak jak byśmy tego chcieli. W tym artykule przedstawimy kilka porad, dzięki którym unikniesz udaru oraz przegrzania organizmu, a jednocześnie ciągle będziesz wyglądał modnie.

Woda. Przede wszystkim, należy pamiętać o częstym nawadnianiu organizmu. Dorosły mężczyzna podczas wysokich temperatur powinien pić nawet do 3,5 litra wody dziennie. Kobiety powinny wypijać około 2 do 2,5 litrów. Wydaje się to dużo, ale dzięki takim ilościom wody nasz organizm wychłodzi się dużo szybciej i unikniemy sytuacji, w której „zagotuje się” on podczas upałów. Wbrew powszechnej opinii, picie zimnej wody wcale nie jest dobrym pomysłem. Lodowata woda z lodówki ochładza nasz organizm tylko na chwilę. Im w niższej temperaturze płyn dostarczymy organizmowi, tym bardziej i szybciej odczujemy jego powrót do temperatury bliskiej przegrzaniu. Jeśli natomiast wypijemy wodę w temperaturze pokojowej, czy nawet gorącą herbatę, organizm sam będzie musiał wykonać pracę, polegającą na samoczynnym schłodzeniu się od wewnątrz.

Zobacz więcej
Idealnie ubrany w każdym calu, czyli mężczyzna Mcklein|news
2015-06-02Idealnie ubrany w każdym calu, czyli mężczyzna Mcklein|news

Ciągłe życie na wysokich obrotach wcale nie jest takie przyjemne i proste, jak by się mogło wydawać. Niechęć do ciągłego zakładania tak samo wyglądających garniturów przez 300 dni w roku z pewnością pojawia się w umyśle każdego mężczyzny co drugi dzień. Na to niestety nie można nic poradzić. Ale można zainteresować się tematem dodatków, dzięki którym każdy strój może wyglądać inaczej. W niniejszym artykule przedstawimy kilka niezbędnych w szafie każdego mężczyzny propozycji.

Krawat to nieśmiertelny i podstawowy dodatek, wymagany w każdej firmie. Przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim- materiał. Najlepsze krawaty wykonywane są z jedwabiu, najgorsze z poliestru. Nawet jeśli jesteś mężczyzną, któremu wydaje się, że nikt nie zauważy „tańszego” krawata i nie będzie w stanie odróżnić go od droższego- niestety mylisz się.


Zobacz więcej
Biznesowy poradnik część II – eventy i budowanie zaufania|news
2015-06-01Biznesowy poradnik część II – eventy i budowanie zaufania|news

W tym tygodniu zdradzimy Ci kilka kluczowych zasad, których musisz trzymać się podczas przebywania na firmowych eventach. Podpowiemy także, jak zbudować zaufanie pracowników do Ciebie jako lidera.

Eventy do doskonała okazja do wymiany wizytówek i nawiązania kluczowych kontaktów. Bardzo dużo osób podczas tej cennej wymiany popełnia jednak dużo błędów, mogących zaważyć na przyszłej relacji między druga osobą. Przede wszystkim – otrzymanej wizytówki nigdy nie należy wkładać do tylnej kieszeni spodni. Po otrzymaniu jej, należy za nią podziękować, poświęcić jej kilka sekund, po czym koniecznie zrewanżować się swoją własną wizytówką i dopiero wtedy schować tą otrzymaną. I w tej sytuacji mamy do czynienia z dwoma scenariuszami- mężczyźni powinni schować ją do kieszeni marynarki, a kobiety do skórzanej torebki. Galanteria skórzana i skórzane torby męskie oraz damskie są najlepszymi miejscami, gdzie możemy te najcenniejsze wizytówki zatrzymać. Należy pamiętać także, że rozdawanie wizytówek na prawo i lewo może być odebrane jako brak klasy i nachalność oraz brak własnych celów.

Zobacz więcej
Jesteś modny i przystojny? Będziesz więcej zarabiał|new
2015-05-31Jesteś modny i przystojny? Będziesz więcej zarabiał|new

Według najnowszych badań Uniwersytetu Kalifornii, pracodawcy są skłonni zatrudnić osobę o lepszej prezencji i mniejszym doświadczeniu, niż osobę gorzej wyglądającą, ale o dużo większym doświadczeniu. W tym zdaniu nie ma żadnego błędu. Jeśli prezentujesz się lepiej, masz dużo większe szanse na otrzymanie wymarzonej pracy.

Czy wiesz, czym jest „efekt eureoli”? To wrażenie polegające na tym, że rekruter w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej nieświadomie przypisze osobie lepiej wyglądającej umiejętności, których w rzeczywistości może nawet nie posiadać. W jego odczuciu osobie tej przypisze wyższe kompetencje zawodowe, niezależnie od stanu faktycznego.

Zobacz więcej
Absolutne podstawy biznesowej etykiety Mcklein|new
2015-05-29Absolutne podstawy biznesowej etykiety Mcklein|new

W tym pierwszym artykule, otwierającym działanie bloga Mcklein przedstawimy kilka najważniejszych punktów, których należy bezwzględnie przestrzegać, aby z powodzeniem prowadzić biznes.

W każdej branży, bez względu na kategorię, miasto, czy wiek kontrahentów, liczy się dobre pierwsze wrażenie. Od niego zależy, na jakiej stopie będzie przebiegało dane spotkanie i – przede wszystkim – w jaki sposób się zakończy. Dlatego należy pamiętać o punktualności. Zdecydowanie lepsze wrażenie wywiera na klientach osoba, która czeka na nich w umówionym miejscu, ponieważ daje im to poczucie bezpieczeństwa, dbałości o każdy szczegół, a Ty sam od razu otrzymujesz kilka dodatkowych punktów przywództwa. Jeśli w ostatnim momencie, prosto z dworca, wpadniesz na spotkanie zziajany i zdyszany, ciągnąc za sobą torbę na kółkach, możesz być pewien, że klienci nie potraktują Cię poważnie.

Zobacz więcej
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel