Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torebki damskie – do ręki, a kiedy na ramię?

2020-02-07

Torebka jest nieodzownym elementem kobiecej stylizacji. Nie jest to wyłącznie produkt służący do przenoszenia potrzebnych przedmiotów. Podkreśla ona styl dziewczyny, jest częścią jej garderoby w połączeniu, z którą musi tworzyć jedną całość. Dlatego kobiety kochają torebki i wciąż poszukują tej jednej jedynej, wyjątkowej i najważniejszej torebki. Jaka ona powinna być? Przede wszystkim doskonale dopasowana do potrzeb konkretnej osoby, taka, w której towarzystwie, dziewczyna czuje się wyjątkowo i wspaniale. Na rynku dostępne są różne rozwiązania, spośród których prym wiodą dwa zasadnicze, a mianowicie torebka na ramię lub do ręki. Która jest lepsza?

Torebki damskie do ręki

Zastanawiając się nad wyborem torebki, na rynku znajdziemy takie produkty, które przeznaczone są do noszenia do ręki lub na ramię. Pierwsza z wymienionych opcji jest bardziej elegancka. Doskonale sprawdzi się podczas biznesowych spotkań, konferencji, czy negocjacji. Torebka taka dodaje kobiecie więcej pewności siebie i sprawia, że w oczach innych postrzegana jest jako profesjonalistka, z którą dobrze zna się na wykonywanej pracy.

Torebki damskie do ręki sprawdzą w takich zawodach jak adwokat, sędzia, lekarz, architekt, dziennikarz, nauczyciel i innych o podobnym charakterze. Nie oznacza to jednak, że torebka z uchwytami nie może być wybierana przez kobiety zajmujące się zupełnie czymś innym.

Każda dziewczyna, która chce podkreślić swój styl, charakter i profesjonalizm powinna zdecydować się na torebkę do ręki. Takie rozwiązanie sprawa, że inni odbierają taką kobietę jako twardą, wiedzącą czego chce, zdecydowaną, niebojąca się żadnych wyzwań, idącą przez życie z odwagą. Jest odpowiednia dla osób ceniących sobie niezależność. Ten model doskonale odzwierciedla silny charakter.

Torebki damskie na ramię

Drugie rozwiązanie, czyli torebka na ramię jest bardziej dziewczęca. Doskonale podkreśla kobiece cechy, takie jak piękno, delikatność, kruchość, urok osobisty, łagodność i dążenie do poczucia bezpieczeństwa u boku ukochanego mężczyzny. Torebka z paskiem jest doskonałą opcją dla osób poszukujących stabilności, uporządkowania i unormowanego życia, nieodbiegającego za bardzo od ogólnie przyjętych norm.

Torebki damskie na ramię są idealnym odzwierciedleniem typowo kobiecych cech, które przyjęte są w ogólnie przyjętych unormowaniach. Taka torebka będzie idealną towarzyszką podczas codziennej drogi do pracy, a także wspaniale sprawdzi się na spotkaniu z przyjaciółkami. Można ją zabierać wszędzie, gdyż jest odpowiednia do każdej okazji. Dobrze pasuje zarówno do eleganckiego wizytowego stroju, jak i do luźniejszych codziennych stylizacji.

torebki damskie do ręki czy na ramię

Należy też wspomnieć o praktycznym aspekcie. Torebki damskie na ramię mają tę przewagę nad modelami z uchwytami, że lepiej rozkładają większy ciężar przy noszeniu. Dlatego, jeśli nosisz ze sobą lekkie rzeczy lub na krótkich dystansach poręczniejsze są torebki damskie do ręki, a w przeciwnym wypadku produkty wyposażone w pasek na ramię.

Którą torebkę wybrać?

Mimo przedstawionej wyżej charakterystyki wybór torebki uzależniony jest od indywidualnych potrzeb użytkowniczki. Każda dziewczyna ma swoje preferencje i wie, jakie produkty są bliższe jej sercu. W tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń. Wszystko zależy od tego, w czym kobieta czuje się lepiej. Dlatego nie należy kierować się ogólnie przyjętymi zasadami. Każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego także powinna wybrać torebkę, która także jest wyjątkowa, niezależnie od tego, w jaki sposób jest noszona. Torebka damska do ręki, czy torebka damska na ramię? Wybierz takie rozwiązanie, w którym będziesz czuła się po prostu sobą! Nic więcej nie ma znaczenia!

Zobacz też nasz poprzedni wpis: Zalety toreb włoskich

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-15
Bardzo dobrze
2024-01-27
wszystko w porządku szybko wysłane
pixel