- Niepowtarzalny portfel damski odszyty z najwyższej jakości skóry naturalnej. Zamykany bezpiecznym zamkiem błyskawicznym. Wewnątrz 6 przegródek na karty, 2 kieszenie na większe dokumenty, np. dowód rejestracyjny, oraz mnóstwo przestrzeni na gotówkę.
Bezpieczna i darmowa dostawa już od 399 zł
Przewidywalny czas wysyłki
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni
24 miesiace gwarancji
Opis produktu
Portfel damski w typie piórnika ze zdobioną fakturą, skóra naturalna
- najwyższa jakość wykonania - ten niecodzienny portfel jest wykonany z najwyższej jakości skóry naturalnej bydlęcej. Swoim wyglądem przyciąga uwagę wszystkich! Na jego powierzchni są tłoczenia, z których stworzono prawdziwe dzieło sztuki, w postaci kolorowych kwiatów... :)
- pojemny i funkcjonalny - ułożenie kieszeni na gotówkę, czy przegródek na wszystkie dokumenty są bardzo przejrzyste i mega wygodne. Zależało nam, by użytkowanie tego modelu wyzwalało uśmiech na Twojej twarzy
- bezpiecznie zamykany - portfel jest zamykany na solidny zamek- dzięki niemu Twoje pieniądze i dokumenty będą bezpieczne
- rewelacyjny portfel w świetnej cenie!
Duży portfel na duże potrzeby
Jeżeli posiadasz niezliczoną ilość kart i dokumentów, to doskonale! Portfel ma wiele przegródek na karty i dokumenty.
W portfelu mieści się:
- 6 przegródek dedykowanych na karty o formacie jak np. dowód osobisty. Prawie wszystkie ukryte są w sekcji zamykanej;
- ma 1 kieszeń na bilon
- ma 2 kieszenie na banknoty
- ma 2 kieszenie na dokumenty
Gdzie schowasz swoje pieniądze?
Ten niewielki portfelik bez trudu zmieści Twoją gotówkę.
- bilon schowasz do 1 kieszonki zamykanej zamkiem błyskawicznym. Kieszeń jest całkiem szeroka, a wkładanie i wyjmowanie z niej monet nie sprawia problemów;
- na banknoty wydzielone 2 duże i otwarte kieszenie. Taka ilość kieszeni daje Ci bardzo dużo pola do manewru. Możesz dzięki temu segregować banknoty względem ich nominału czy też możesz podzielić walutę po kieszeniach, jeżeli korzystasz nie tylko z polskich PLN-ów.
Informacje ogólne
Marka
inny
inny
Płeć
damska
Materiał
skóra naturalna
KOLOR
Brązowy
multicolor
Typ
portfel
portfel
portfel
Orientacja
pozioma
pozioma
pozioma
Wielkość
duża
duża
duża
Detale
Styl
miejski/casual
Wzór
kwiaty
Zamknięcie
suwak
Kolor okuć
srebrny
srebrny
srebrny
Ilość przegródek na karty
6-10
Kieszeń na monety
zamykana na suwak
Informacje dodatkowe
Pudełko
nie
nie
nie
Dowód rejestracyjny
mieści
mieści
mieści
Wymiary
Wysokość [cm]
10
Szerokość [cm]
19
Grubość
2 cm
Kolor główny
szary
multicolor
Zapytaj o produkt