Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zmień czas i nawyki z Mcklein

2017-07-03

Już za kilka dni zmieniamy czas z zimowego na letni. Dzięki temu dłużej będziemy mogli cieszyć się słońcem, które dostarczy nam energii do pracy i wszelkich innych działań. Aby dobrze spożytkować godzinę słońca więcej, warto wprowadzić w życie kilka nawyków, pozwalających na sprawniejsze zarządzanie czasem i pracą. Zaczynamy!

Stwórz listę rzeczy "do zrobienia".

Zapisuj na kartce, w notesie lub smartfonie każde nowe zadanie, jakie musisz wykonać w nadchodzącym czasie. Pod koniec każdego dnia układaj hierarchię wśród tych nowych. Dzięki temu będziesz wiedział, od czego zacząć kolejny dzień, o czym nie wolno zapomnieć, a co czeka cię po południu.

Nie odkładaj.

Mózg osoby odkładającej prace w czasie funkcjonuje tak, jakby każda z tych rzeczy była zaległością. Nawet jeśli bardzo nie chce ci się wykonywać jakiejś czynności pomyśl, że lepiej jest pomęczyć się nad nią przez kilka godzin, niż przez kolejne 2 dni myśleć "kiedyś i tak będę musiał to zrobić". Takie myślenie może spowodować spadek wydajności i mniejsze zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków.

Organizuj - nie gub!

Wiele osób ma ogromny problem z utrzymaniem porządku wśród służbowych dokumentów. Dlatego właśnie galanteria skórzana Mcklein, w tym torby na kółkach z odpinanym wózkiem i torby na komputer przenośny wyposażone zostały w fantastyczne organizery. Porządkują one przestrzeń wewnętrzną torby tak, abyś bez problemu mógł podzielić posiadane dokumenty nawet na kilka różnych komór! Zdecydowanie usprawni to proces ich późniejszego odszukiwania oraz dalszej pracy. Dodatkowe usztywnienie zapewni im także bezpieczeństwo i ochronę przed zagnieceniami. Koniec z mało estetycznymi, papierowymi teczkami.

Dźwiganie jest passe.

Praktycznie codziennie możemy zauważyć na ulicy osoby, dźwigające ciężkie torby, przeładowane dokumentami i sprzętem elektronicznym. Źle dobrana torba (nawet ta najpiękniejsza!) może stanowić ogromny balast i przeszkodę w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Dlatego właśnie w pracowniach Mcklein powstały rewolucyjne torby na kółkach. Ich sekret tkwi w opatentowanym systemie jeżdżących stelaży na kółkach, na których po prostu montujesz swoją ulubioną torbę Mcklein. Dzięki nim nawet najcięższa torba staje się wyjątkowo wygodna i, co najważniejsze, nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych obowiązków. Tempo przemieszczania się z bardzo ciężką torbą jest oczywiście znacznie niższe, od prędkości, z jaką poruszają się osoby, wybierające torby na kółkach od Mcklein. Już teraz sprawdź naszą ofertę i przekonaj się na własnej skórze, jak lekki może być biznes!

Torba podróżna Midway brązowa do pracy biura w podróży
Skórzana torba męska na laptopa biznesowa

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 269 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
Wszystko super.
2024-05-18
Torebka piękna ! Zakup szybki i bezproblemowy!
pixel