Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zamki szyfrowe – bezpieczeństwo Twoich dokumentów

2019-06-27

Czy teczka skórzana powinna posiadać zabezpieczenie? Oczywiście, że tak. Teczki skórzane męskie to dodatek, we wnętrzu którego przechowywane są wszelkie najważniejsze dokumenty, raporty, zestawienia. Często nawet pieniądze i inne drogocenne przedmioty. Bez względu na to, czy przemieszczasz się komunikacją miejską, czy autem, warto zadbać o takie zabezpieczenie teczki skórzanej, aby nie musieć obawiać się o jej zawartość. Właśnie dlatego galanteria skórzana od Mcklein została wyposażona w zamki szyfrowe.

Są naprawdę proste w obsłudze, jednocześnie stanowiąc jedne z pewniejszych zabezpieczeń, dostępnych na rynku. Decydując się na zakup galanterii skórzanej, wyposażonej właśnie w taki zamek, zaraz po zakupie należy zmienić fabrycznie ustawiony szyfr producenta. Bezproblemowo odnajdziesz go, rozpakowując swoją nową teczkę Mcklein. Znajduje się tam również instrukcja obsługi, która w prosty i przystępny sposób pomoże w zmianie tego szyfru.

Dlaczego warto wypróbować torby z zamkami szyfrowymi?

Zamki szyfrowe to wyjątkowo elegancki sposób zabezpieczenia cennych przedmiotów. Teczki skórzane, które zostały w nie wyposażone, nie tracą na swojej urodzie ani elegancji. Nie musisz więc obawiać się, że wybrana przez Ciebie teczka nie będzie wystarczająco elegancka! Wszystkie teczki skórzane od Mcklein zostały wyposażone właśnie w zamki szyfrowe, a każda z nich odpowiada wszelkim biznesowym standardom oraz korporacyjnemu dresscode.

Zamki szyfrowe doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie podczas codziennych podróży komunikacją miejską, ale także w samolotach, czy pociągach. Są one ciężkie do złamania w kilka sekund, a maksymalnie na tyle czasu zdarza się nam nie patrzeć na bagaż podręczny. Trzymając teczkę w dłoni momentalnie odczujemy, gdy złodziej spróbuje dostać się do jej wnętrza. To bardzo ważne, jeśli zależy nam na teczce, w której chcemy bezpiecznie przenosić najważniejsze dokumenty i dużą ilość gotówki.

Zobacz też nasz poprzedni wpis: Jak wybrać torebkę skórzaną?

Teczka z zabezpieczeniem, skóra naturalna Mcklein

Neseser z zamkiem szyfrowym Mcklein

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Wszystko jak w najlepszym porządku:) polecam:)
2024-04-17
Brak dogodnych form zwrotu towaru tzn. po przeczytaniu całego regulaminu wywnioskowałam, iż muszę wypełnić załącznik nr 1 do zwrotu, którego nie mogę odnaleźć na stronie sprzedawcy. Inni sprzedawcy często taki załącznik dołączają do zamówienia.
pixel