Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torebki damskie od Mcklein – wspieramy przedsiębiorczość kobiet!

2017-06-05

Torebki damskie skórzane to dla wielu kobiet ważny dodatek. Jego ważność polega zwykle na komponowaniu się z ubraniem w taki sposób, aby podkreślać daną część garderoby lub po prostu dopełnić kompletny look. Marka Mcklein postanowiła jednak pójść o krok dalej w postrzeganiu torebki jako tylko i wyłącznie ozdoby. W naszych pracowniach powstało kilka fantastycznych torebek, których wszechstronność i doskonały design sprawia, że każda ich właścicielka zaczyna dostrzegać korzyści, płynące z użytkowania właśnie torebek damskich od Mcklein.

Współczesna kobieta musi być przedsiębiorcza. Małe i średnie firmy zakładane są przecież nie tylko przez mężczyzn, ale właśnie przez kobiety. Jednocześnie, do wymogu przedsiębiorczości dodawanych jest także kilka innych ról takich jak: matka, żona, przyjaciółka, córka. Czasami bardzo ciężko jest dobrze spełnić wszystkie te role w 24 godziny, biorąc pod uwagę fakt, że sen także jest bardzo potrzebny. Właśnie z myślą o tych kobietach, które podczas kilkunastu godzin dziennie wykonują często kilkadziesiąt różnych czynności i obowiązków, stworzyliśmy fantastyczne torebki damskie skórzane. Multizadaniowe, właśnie takie jak Ty!

Wnętrze naszych torebek to przede wszystkim kilka głównych komór oraz dodatkowa komora na laptopa. To właśnie tu ukazuje się największa multizadaniowość toreb Mcklein, ponieważ dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już więcej nosić ze sobą dwóch torebek: na laptopa i zwyczajnej. Od tej pory wystarczy jedna torebka, która doskonale łączy te dwie różne funkcje.

Kilka różnych spotkań i wieczorna, biznesowa kolacja mogą przyprawić o zawrót głowy. Zwłaszcza wtedy, kiedy na każde z nich musisz przygotować ważne dokumenty. Nie martw się! Torebki damskie skórzane od Mcklein posiadają wbudowane organizery na dokumenty, które działają jak kieszenie w segregatorze - możesz uporządkować raporty i zestawienia dokładnie tak, jak sobie wymarzysz.

Kolorowe torebki skórzane

Wielość kolorów, w jakich występują torebki damskie skórzane od Mcklein to kolejne pole, na którym chcieliśmy dotrzymać kroku zapracowanym kobietom. W momencie, kiedy życie zaczyna stawać się niepokojącą rutyną, warto sięgnąć po granatową torebkę Mcklein w kolorze innym niż te, które znajdują się w Twojej szafie. To świetna okazja do przełamania swojego dotychczasowego wizerunku, jaki stworzyłaś! Nowy wygląd pozwoli Ci także spojrzeć na ciężkie zadania z nowej perspektywy, a być może nawet sprawi, że staniesz się bardziej kreatywna.

Pamiętaj, że będąc zapracowaną kobietą, muszącą niejednokrotnie podejmować kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt ważnych decyzji dziennie, możesz pozwolić sobie na luksus, jakim są torebki damskie skórzane od Mcklein. Ich wzornictwo oraz wewnętrzny design zostały stworzone właśnie z myślą o Tobie, aby każdy kolejny dzień pracy był coraz większą przyjemnością. Przyjemnością, płynącą z piękna oraz wiecznego porządku.

Zobacz też nasz poprzedni wpis: Torby i zegarki, czyli to, co mężczyźni lubią najbardziej

Torebka skórzana damska bizesowa czarna
Torba na kółkach system 2w1 Mcklein
Oak torba skórzana damska
Mcklein innowacyjne torby skórzane na laptopa

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 269 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Zadowolona z zakupu warta ceny
2024-05-14
:)
pixel