Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torba medyczna dla lekarza - czym się różni od zwykłej torby?

2019-08-21

Jaka jest różnica pomiędzy torbą medyczna dla lekarza a zwykłą torebką, którą używamy na co dzień? Przede wszystkim stawiane są przed nimi inne zadania i inne obciążenia. Zobacz, jak najlepiej wybrać torbę medyczną dla lekarza i jakimi wytycznymi powinieneś kierować się, tak aby była ona idealna dla Ciebie.

Z czego powinna być wykonana solidna torba dla służb medycznych?

Kuferek lekarski jest wykonany z zupełnie innych materiałów niż te przeznaczone do użytku codziennego oraz ma inne zastosowanie. Torby zakupowe są zwykle wyprodukowane z tworzywa sztucznego lub płócienne. Nawet wyroby z eko-skóry nie będą tak pojemne i wytrzymałe jak te dedykowane dla służb medycznych.

Torba medyczna dla lekarza powinna być wykonana z najwyższej jakości skóry juchtowej lub naturalnej. Przy wyborze, zwróć uwagę na staranność jej wykonania. Kuferki McKlein szyjemy ręcznie, więc jest to gwarantem ich trwałości i niezniszczalności. Dzięki temu taka torba może służyć Ci przez długie lata, bez konieczności jej wymiany.

Jakie właściwości powinna posiadać torba medyczna dla lekarza?

Torba dla medyków posiada bardzo mocne zapięcie. Może być to bigiel, zamek na kluczyk, klamra lub zatrzask. Masz pewność, że Twoja torba samoczynnie się nie otworzy i nic z niej przypadkowo nie wyleci. Rączka jest specjalnie wzmacniana i solidna, dlatego wytrzyma ona nawet duży ciężar.

Nasze kuferki, niezależnie od modelu, są bardzo pojemne, gdyż posiadają bardzo dużą przegrodę. Dzięki temu zmieszczą się do nich także nieforemne rzeczy, takie jak ciśnieniomierz czy stetoskop. Jako lekarz jesteś ustawowo zobowiązany do posiadania przy sobie określonych przyborów. Z kolei pielęgniarki i położne muszą nosić także materiały opatrunkowe i sprzęt do wykonywania zastrzyków.

Kuferek lekarski jest bardzo funkcjonalny, gdyż posiada dużo miejsca w głównej przegrodzie. Drobniejsze przedmioty takie jak pieczątka, długopis, pióro czy recepty, możesz schować w mniejszych kieszonkach wewnętrznych. Przez to zawsze masz je pod ręką. Co więcej, zaoszczędzisz czas, nie musząc ich szukać po całym bagażu. Drobnych, ale przecież jak ważnych przedmiotów nigdy nie zgubisz i nie zapomnisz wziąć ze sobą.

Wizyty domowe nie zawsze odbywają się w przy korzystnej aurze. Torba medyczna dla lekarza, oprócz pojemności i wygody, powinna być też odporna na każde warunki pogodowe. Dzięki temu jest niewrażliwa na krótkotrwałe działanie deszczu i śniegu.

Elegancka torba medyczna dla lekarza jego wizytówką

skórzana torba

Posiadanie takiej eleganckiego kuferka wzmocni Twój wizerunek i da ci większy prestiż. Pacjenci od pierwszego momentu nabiorą większego zaufania do Twoich umiejętności i wiedzy. W naszej ofercie dostępne są różne modele oraz kilka wariantów kolorystycznych torby medycznej dla lekarza: czarny, odcienie brązowego oraz burgundowy.

Należy pamiętać, aby wybór galanterii skórzanej był przemyślany i zgodny z noszonym przez Ciebie strojem. Całość ma się prezentować estetycznie, a torba ma być modnym dodatkiem do Twojego ubioru. Dlatego dobrze, jeśli odcienie torby, butów, paska do spodni lub innych elementów były w jednolitej barwie.

Torba medyczna dla lekarza to nie tylko wymiar praktyczny. Ważną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy kupnie takiego kuferka, jest jego kolor. Jeśli jesteś lekarzem o specjalizacji pediatrycznej, zadbaj, aby torba nie była w kolorze czarnym, tylko na przykład burgundowym. Dzięki temu najmłodsi chętniej dadzą się zbadać, szczególnie gdy w środku będzie czekała na nich drobna nagroda za bycie dzielnym pacjentem.

Zobacz też nasz poprzedni wpis: Skórzana torba do pracy - czyli jak połączyć wygląd z funkcjonalnością.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Wszystko jak w najlepszym porządku:) polecam:)
2024-04-19
super
pixel